Recenzje

Lelo Sona – recenzja bezdotykowego masażera łechtaczki

W przeciągu kilku ostatnich dekad rynek zabawek erotycznych bardzo się rozwinął. Zarówno pod względem liczby oferowanych produktów, jak i designu czy stosowanych technologii, które nierzadko zaskakują swoją innowacyjnością. „Gadżet erotyczny” kojarzy się najczęściej z wibratorem, ale nie sposób pominąć wyjątkowej kategorii zabawek, do której należą bezdotykowe stymulatory łechtaczki. Pierwszym z modeli sonicznych była właśnie LELO Sona. Recenzja przygotowana poniżej pozwoli Ci zdecydować, czy jest to masażer łechtaczki dla Ciebie.

LELO Sona – recenzja ogólna

LELO Sona to stymulator łechtaczki o ciekawym, aczkolwiek niepozornym wyglądzie. Ma delikatnie jajowaty i zakrzywiony kształt, a na jego końcu znajduje się niewielki otwór. Gadżet został pokryty bezpiecznym dla skóry silikonem medycznym bez dodatku ftalanów. Tworzywo jest hipoalergiczne i nieporowate, dlatego nie rozwijają się w nim potencjalnie niebezpieczne bakterie, a przy tym czyszczenie zabawki jest wyjątkowo proste. Z tyłu masażera łechtaczki znajduje się ozdobna płytka, która przyciąga uwagę i nadaje mu ekskluzywny wygląd.

Przed rozpoczęciem zabawy konieczne jest użycie większej ilości lubrykantu. Dzięki temu korzystanie z masażera łechtaczki będzie w pełni komfortowe. Trzeba jednak pamiętać, że żele nawilżające na bazie silikonu, kremy do rąk lub olejki do masażu mogą trwale uszkodzić powłokę silikonową urządzenia – stanie się permanentnie klejąca i może powodować podrażnienia. Z tego powodu LELO Sona może być używany wyłącznie z lubrykantami na bazie wody.

Konstrukcja urządzenia jest szczelna, dlatego LELO Sona może się pochwalić wodoodpornością. Korzystanie z urządzenia w wannie lub pod prysznicem jest bardzo przyjemne, a przy tym po umieszczeniu go pod wodą można zobaczyć, jak oddziałuje na taflę, tworząc fale – to samo dzieje się z łechtaczką przy stymulacji!

Niewątpliwie najważniejszym elementem LELO Sona jest napęd soniczny. Nazwa może się wydawać skomplikowana, jednak działanie jest w zasadzie dość proste. Ze wspomnianego wcześniej otworu wydobywają się fale soniczne (dźwiękowe), które o wiele mocniej oddziałują na ciało niż popularne zabawki wibrujące. Oczywiście, gadżet pracuje cicho (poniżej 50 dB), jednak emituje fale o określonych częstotliwościach. To działa na łechtaczkę nie tylko z zewnątrz (jak np. wibratory), ale bardziej dogłębnie. Z tego powodu stymulacja jest o wiele bardziej intensywna i co najważniejsze – skuteczna. Do wyboru jest aż 8 unikalnych trybów działania, które można dodatkowo dopasować do swoich preferencji pod względem intensywności pracy. Z tego powodu możesz mieć pewność, że uda Ci się znaleźć odpowiedni sposób zabawy.

Wspomniany napęd jest zasilany wydajnym akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 530 mAh. W pełni naładowana bateria wystarczy na około godzinę zabawy, ale spokojnie, przy skuteczności LELO Sona jest to wystarczający czas, żeby przeprowadzić kilka w pełni satysfakcjonujących sesji! Natomiast jeśli gadżet się rozładuje, w urządzeniu znajduje się kabel USB, który można podpiąć do standardowej kostki sieciowej lub komputera. Ładowanie zajmie około 2 godziny.

Stymulator łechtaczki LELO Sona – instrukcja sterowania

Gadżet jest wyjątkowo prosty w obsłudze, dlatego będzie idealny nawet dla osób niedoświadczonych w korzystaniu z zabawek erotycznych. Interfejs składa się z trzech przycisków z grafikami przedstawiającymi +, – oraz (). Żeby włączyć masażer łechtaczki, należy przytrzymać przez kilka sekund znak plusa. Środkowy przycisk – () – służy do przełączania się między 8 dostępnymi trybami pracy, natomiast + i – zmieniają ich intensywność. Żeby wyłączyć gadżet, wystarczy przytrzymać -.

Przed pierwszym uruchomieniem konieczne jest ładowanie wibratora do łechtaczki LELO Sona przez około 2 godziny. Warto pamiętać, że jeśli gadżet się rozładuje, po uzupełnieniu baterii nadal może się nie uruchamiać. Jest to związane z włączeniem się automatycznej blokady, którą odblokowuje się, wciskając przycisk plusa i minusa jednocześnie.

Wybierz gadżet od LELO – wibrator soniczny na pewno Cię nie zawiedzie

Korzystanie z tego rodzaju zabawek daje niesamowitą satysfakcję. Nie da się zaprzeczyć, że Sona to produkt z czołówki gadżetów, które może otrzymać kobieta. Co więcej, ten soniczny masażer łechtaczki jest obecny na rynku już od pewnego czasu, dlatego można go kupić w stosunkowo niskiej cenie. Nasz sklep oferuje Ci profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny, a przy tym możesz zaopatrzyć się u nas w wiele innych produktów, które uczynią Twoje życie erotyczne jeszcze ciekawszym.

LELO – Sona Cruise

Lelo Sona 2 Black

Powrót do listy