Wczytuję dane...

Męskie masturbatory Tenga

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Masturbatory Tenga to niepozorne gadżety dla mężczyzn, które sprawią, że na nowo odkryjesz przyjemność, jaką daje masturbacja. Tenga to najlepiej sprzedających się zabawek erotycznych w Japonii. Jeśli nigdy z nich nie korzystałeś, będziesz w szoku, co potrafi zdziałać japoński masturbator Tenga. W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim hitowe masturbatory Tenga Egg – bardzo niepozorne, kształtem przypominające niewinne jajka-niespodzianki, ale zapewniające niesamowite doznania. Interesuje Cię dyskretny masturbator gotowy do akcji w każdym momencie? Męski masturbator prosto z Japonii na pewno Cię nie zawiedzie!

  Japoński masturbator dla każdego

  Japonia to kraj znany z wyrafinowanych, często zaskakujących zabawek i akcesoriów erotycznych. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni po prostu je uwielbiają, na co najlepszym dowodem jest olbrzymia popularność produktów marki Tenga. Firma, której specjalnością są masturbatory, m.in. w kształcie tubek i jajek, w swoim kraju notuje astronomiczne wyniki sprzedaży. Również w Europie produkty Tenga cieszą się dużą popularnością. Powodów, dla których są tak często wybierane, jest co najmniej kilka. Oprócz tego, że oferują niesamowite doznania, zaskakują jakością wykonania, nietuzinkowymi kształtami i często zabawnym charakterem. Najlepszym przykładem pomysłowego wzornictwa są Tenga Egg. Jeżeli choć raz widziałeś masturbator męski kształtem przypominający dziecięce jajko-niespodziankę, możesz być niemal pewny, że widziałeś absolutnie bestsellerowy masturbator Tenga, dostępny również w ofercie naszego sklepu!

  Tenga Egg, czyli dyskretny masturbator Tenga

  Koichi Matsumoto, założyciel firmy Tenga, jest znany z innowacyjnych pomysłów. Jednym z jego najbardziej znanych projektów, który rozsławił firmę założoną przez Matsumoto w 2006 r., było stworzenie jajka do masturbacji Tenga Egg. Być może nie każdy kojarzy jajka ze zniewalającą przyjemnością seksualną, ale ten dyskretny masturbator Tenga zrobił oszałamiająca furorę, sprzedając się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Z pozoru niewielkie jajko Tenga Egg posiada rozciągliwe wnętrze potrafiące w całości pokryć męskiego członka. Mające niewiele ponad 5 cm jajko Tenga Egg potrafi rozciągnąć się nawet pięciokrotnie powiększając swój rozmiar! Niewielki rozmiar sprawia, że możesz mieć je zawsze przy sobie. Nawet zostawiając je w widocznym miejscu, nie musisz się niczym przejmować. Nikt nie zorientuje się, do czego służy. Jak stosować Tenga Egg? Wlej do środka dołączony lubrykant, a następnie przystąp do masturbacji. Znajdujące się wewnątrz jajka specjalne wypustki zapewnią Ci niezapomniane wrażenia z masturbacji!

  Znajdź swój wymarzony masturbator męski od Tenga

  W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów masturbatorów Tenga Egg. Każdy posiada inną charakterystykę, dostarczając określony typ przyjemności. Różni je m.in. kształt wypustek, prążków i grudek. Na lato polecamy jajko Tenga-Wavy w specjalnej wersji Cool, dyskretny masturbator dla mężczyzn, zawierający dodatek mentolowego lubrykantu o dodatkowym działaniu chłodzącym. Lubisz mocniejsze doznania? Jajo z serii „Hard Boiled” z unikalnymi teksturami wewnątrz jajka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Miłośnikom nieco subtelniejszych wrażeń bardziej przypadnie do gustu jajeczko z serii „Misty”. Twoje doznania podczas zabawy z tym jajkiem będą bardzo powolne, ale przyjemne, pochodzące jakby z innego źródła przyjemności. Polecamy również inne modele Tenga Egg – jest w czym wybierać, a każde pozwala cieszyć się innym, zawsze niezapomnianym charakterem masturbacji!

  Masturbator męski Tenga Original

  Jajka Tenga Egg nie są jedynymi masturbatorami, jakie proponujemy naszym klientom. Klasyka gatunku to unikalna tuba Tenga Original US Double Hole Cup, gwarantująca podwójne doznania na najwyższym poziomie. Japoński masturbator Tenga Original US Double Hole Cup posiada podwójny kanał i strukturę dającą różne doznania w zależności od wyboru końca, z którego wchodzisz. Jeśli chcesz więcej, wykorzystaj dwa końce jednocześnie – efekt gwarantowany!