Wczytuję dane...

Korki analne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Korki analne to bardzo uniwersalne gadżety erotyczne, które pomogą Ci bezpiecznie odkrywać zupełnie nowe obszary życia erotycznego. W wyjątkowy sposób wyganiają rutynę z sypialni, gwarantując wygodne, bezpieczne i niezwykle podniecające doświadczenie. Mogą być wykorzystywane bez względu na płeć czy orientację seksualną. U mężczyzn korki analne odprężająco stymulują prostatę, natomiast u kobiet wywołują niesamowicie przyjemny nacisk na tylną ścianę pochwy, poprawiając jakość doznań. Nie zapominaj jednak o tym, że odbyt jest również otoczony licznymi zakończeniami nerwowymi, więc prezentowane gadżety i w tym przypadku zapewnią wyjątkowo przyjemną stymulację. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne wersje tych akcesoriów, jak i korki analne sterowane za pomocą aplikacji, które są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

  Korki analne – co trzeba o nich wiedzieć?

  Odbyt może być niezwykłym źródłem przyjemności, więc zatyczki analne z dużą ilością lubrykantu to świetny sposób na odkrycie zupełnie nowych doznań. Korek analny zwykle ma kształt stożka, który z jednej strony jest wąski i zaokrąglony, następnie delikatnie się rozszerza, po czym ponownie zwęża. Korki mają również szeroką podstawę, aby zabawka nie wsunęła się zbyt daleko.

  W naszej ofercie dostępnych jest wiele rodzajów korków analnych. Różnią się one kształtami, rozmiarami i funkcjonalnością. Jeśli będzie to Twój pierwszy kontakt z tego typu akcesorium, na początek wybierz mniejsze modele. Pomogą Ci one komfortowo zacząć swoją przygodę ze zupełnie nową stymulacją. Dostępne korki analne wykonane są z trwałego, wysokiej jakości silikonu klasy medycznej bez dodatku ftalanów. Gwarantują maksymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Należy jednak pamiętać, by podczas erotycznych aktywności w wykorzystaniem tego typu gadżetów stosować wyłącznie lubrykanty na bazie wody. Oferowane korki bardzo łatwo utrzymać w czystości – po każdym użyciu wystarczy zdezynfekować ją przy pomocy wody z mydłem

  Korki analne – jak stosować?

  Prezentowane gadżety, zarówno klasyczne jak i korki analne zdalne, charakteryzują się uniwersalnością. Mogą być wykorzystywane do stymulacji odbytu w celu przygotowania się do seksu analnego. Odbyt ma wiele zakończeń nerwowych i znajduje się w pobliżu zarówno męskich, jak i żeńskich punktów G. Jego odpowiednia stymulacja jest więc niezwykle przyjemna. To jednak nie jedyna możliwość zastosowania zatyczek.

  Mężczyźni lubią korki analne, ponieważ stymulują one gruczoł prostaty, prowadząc do zwiększenia doznań związanych z orgazmem. Elastyczne trzpienie wybranych modeli korków ułatwiają stymulację dokładnie tego miejsca, z którego mężczyzna czerpie największą przyjemność. Kobiety również uwielbiają zatyczki analne. Stosowanie korka podczas klasycznego seksu gwarantuje maksymalnie przyjemną jednoczesną penetrację odbytu i pochwy. Zatyczka delikatnie naciska na ścianki pochwy, zwężając je i potęgując jakość doznań. Osoby, które lubią seks analny, używają korków analnych do przygotowania się do tego typu stosunku. Mogą również wykorzystywać zatyczki do masturbacji.

  Korki analne zdalne – dlaczego warto?

  Asortymenty naszego sklepu obejmuje m.in. korki analne sterowana za pomocą aplikacji, którą instaluje się w smartfonie. To doskonała propozycja dla osób, ceniących sobie połączenie ponadczasowych rozwiązań z nowymi technologiami. Możliwość zdalnego sterowania korkiem analnym sprawdzi się zarówno w przypadku przeżywania wyjątkowych doznań samodzielnie, jak i z partnerem. Odległość w tym przypadku nie ma znaczenia.

  Warto podkreślić, że wibracje zatyczek są wyjątkowo ciche, więc bez obaw można stosować je również w sytuacjach, które wymagają dyskrecji. Ich obsługa jest bardzo prosta. Wybierając korki analne sterowana za pomocą aplikacji stawiasz na doskonałą oraz maksymalnie komfortową stymulację zewnętrzną i wewnętrzną. Możesz zdecydować się także na klasyczne zatyczki z podstawową funkcją wibracji. Gadżety te otworzą przed Tobą nowy świat erotycznych doznań.