YESforLOV – z miłości do kochania

YESforLOV to francuska znakomita marka kosmetyczna, która zadba o twoje intymne i romantyczne samopoczucie. Marka ta oferuje ekskluzywną, oryginalną i wyrafinowaną  gamę produktów dedykowaną wyłącznie zmysłowości i zachęcającą do kochania. Firma YESforLOVE oferuje kosmetyki dla przyjemności. YESforLOV produkty erotyczne łączą spełnienie, wygodę i swobodę seksualną. Od eliksiru dla par po podniecający olejek do masażu, jej szeroka gama produktów obejmuje smakołyki, takie jak żele pobudzające, bardzo zaawansowane nawilżające lubrykanty osobiste, serum intymne, krem na pośladki, spray przedłużający przyjemność, a nawet feromony damskie i męskie… wszystkie jej produkty są przeznaczone dla skóry, aby dać ci przyjemność.

 

Kosmetyki erotyczne YESforLOV – odkryj swoją granicę przyjemności

 

Kosmetyki erotyczne YESforLOVE to innowacyjne formuły, wyraziste konsystencje i nieodparte zapachy. To linia produktów  spełniająca najwyższe standardy bezpieczeństwa, zapewniająca produkty, które przewyższają najwyższy poziom jakości.

YESforLOV poprowadzi cię w podróż, która zainspiruje twoje zmysły, zachęci do przełamania rutyny, rozbudzi w tobie magię i celebruje niezrównaną przyjemność tańca miłości. Marka YESforLOV jest źródłem pomysłów i inspiracji, zachęca do urozmaicenia życia miłosnego i odkrywania nowych sposobów na miłość. Największym pragnieniem firmy YESforLOVE jest to, aby każdy mógł wreszcie rozkoszować się swoją seksualnością i niczym nieograniczoną przyjemnością. Spełnij swoją przyjemność z produktami od YESforLOV ! Zarówno innowacyjne, jak i frywolne, każdy produkt YESforLOV przeznaczony jest do stosowania przed w trakcie i po seksie. Sezon po sezonie produkty YESforLOV wprowadzają innowacje i inspirują ludzi do spełniania swoich największych fantazji poprzez zachęcanie do nieograniczonych zmysłowych odkryć dzień po dniu i noc po nocy.

Showing all 4 results, including child brands

YESforLOV Caressing Feather – erotyczne piórko do łaskotania
50.00 
YESforLOV Caressing Feather – erotyczne piórko do łaskotania Pieszczotliwe, frywolne piórko, które swoim dotykiem nie tylko uwolni w Waszej sypialni
YESforLOV Naughty Dices – kostki do gry erotycznej
65.00 
YESforLOV Naughty Dices – Kostki Do Gry Erotycznej         Jedna kostka na swoich ścianka wypisane ma nazwy
YESforLOV Titillating Massage Candle 120g – świeca do masażu
105.00 
YESforLOV Titillating Massage Candle 120g – świeca do masażu Świeca o ponętnym zapachu zmieniająca się w rozgrzewający olejek do masażu