Showing all 2 results, including child brands

  Perifit Green – Urządzenie do treningu mięśni kegla

  Original price was: 770.00 zł.Current price is: 595.00 zł.
  Perifit Green – Urządzenie do treningu mięśni kegla PERIFIT to unikalne urządzenie do treningu mięśni dna miednicy (tzw. mięśni Kegla) w zaciszu

  Perifit Pink – Urządzenie do treningu mięśni kegla

  Original price was: 770.00 zł.Current price is: 595.00 zł.
  Perifit Pink- Urządzenie do treningu mięśni kegla PERIFIT to unikalne urządzenie do treningu mięśni dna miednicy (tzw. mięśni Kegla) w zaciszu własnego
  Perifit (FR)

  Perifit to coś więcej, niż konwencjonalna marka dla kobiet

  Perifit to francuska firma z siedzibą w Paryżu. Jej misją jest położenie kresu problemom dna miednicy oraz innym tabu i niewygodnym problemom zdrowotnym, z którymi kobiety musiały żyć zbyt długo. Aby rozwiązać te problemy, światowej klasy specjaliści zaprojektowali dla Perifit przełomowe i innowacyjne urządzenie do ćwiczeń mięśni kegla, które rozwiązuje niewygodne, a czasem nawet bolesne problemy zdrowotne kobiet.

  Perifit rozwiązuje problemy związane z mięśniami dna macicy

  Mówiąc dokładniej, bolesne i przeoczone problemy, z którymi wiele kobiet musiało cierpieć przez tak długi czas, albo nieświadomych istnienia rozwiązań, albo próbujących wszystkiego bez powodzenia. Z tego powodu marka dostarcza niesamowite urządzenie do ćwiczeń mięśni kegla Perfit, które rozwiązuje problemy słabych mięśni dna macicy. Mocne i zdrowe dno miednicy jest zalecane do kontrolowania pęcherza, poprawy samopoczucia seksualnego, szybszego powrotu do zdrowia po porodzie i ogólnego zapobiegania wszelkim przyszłym zaburzeniom.

  Marka Perifit również uczy świat w kwestiach związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem kobiet.

  Perifit – synonim perfekcji

  Perifit nie idzie na kompromisy! Stale stara się przekraczać oczekiwania klientek. Od koncepcji do pozyskania najlepszych materiałów, wybierania optymalnych projektów, wprowadzania cotygodniowych ulepszeń w aplikacji, niestrudzenie pracuje, aby stworzyć dla ciebie najlepszy możliwy produkt, aby dać ci produkt jak najbardziej efektywny, przyjazny i niedrogi.

  Odkryj Perifit – najskuteczniejsze urządzenie do ćwiczeń mięśni kegla

  Innowacyjne urządzenie zmieniające zasady gry pomoże ci trenować mięśnie dna miednicy, ucząc cię prawidłowej techniki kegla poprzez motywujące i ekscytujące gry. Koniec z nudnymi ćwiczeniami mięśni kegla! Gry treningowe w aplikacji urządzenia Perifit są fajne i motywują do poprawy, zwłaszcza, że po każdej grze wyświetlany jest wynik i można zobaczyć, ile siły dna miednicy zostało użyte. A opatentowana technologia podwójnego czujnika ciśnienia, identyfikuje wadliwe skurcze, aby zapewnić ci jeszcze lepszy trening. Perifit jest obecnie uważany za najskuteczniejszy, najwyżej oceniany i najlepiej sprzedający się trener Kegla na rynku. Urządzenie do ćwiczenia mięśni kegla Perifit klasyfikowane jest jako wyrób medyczny CE klasy 1.