Orgie

Orgie – doświadczaj erotycznej mocy roślin z lasów deszczowych Amazonii 

 

Orgie to międzykontynentalna firma założona w Europie, która w swoim portfolio posiada ekskluzywne formuły oparte na składnikach aktywnych z lasów deszczowych Amazonii.

Formuły kosmetyków erotycznych Orgie po mistrzowsku spełniają misję dawania konsumentom szansy na nowe doświadczenia erotyczne i bezprecedensowe sensacje. A to wszystko dzięki długiemu doświadczeniu w branży dla dorosłych oraz wysoce profesjonalnemu zespołowi inżynierów kosmetycznych, który łączy kreatywność w badanych i rozwoju.

 

Orgie to bezpieczne i skuteczne kosmetyki erotyczne

 

Produkty erotyczne Orgie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa dla skóry i stref intymnych oraz poddawane są testom skuteczności działania. Orgie kosmetyki erotyczne wysokiej jakości opracowane są ze świadomością ekologiczną oraz wolne od okrucieństwa wobec zwierząt. Orgie była wielokrotnie nagradzana przez renomowane XBIZ Europe Awards i EAN Erotix Award przez kolejne lata i jest najszybciej rozwijającą się firmą kosmetyków zmysłowych w tym segmencie. Wszystkie kosmetyki erotyczne Orgie mają na celu pomóc zwiększyć sekskapady! Jeśli szukasz wysokiej jakości lubrykantów, żeli i kremów, które wzbogacą Twoją grę erotyczną, firma Orgie ma w swojej ofercie wszystko czego potrzebujesz! 

 

Odkryj luksusowe i przełomowe kosmetyki erotyczne Orgie 

 

Orgie oferuje różne rodzaje stymulacji do wyboru, gdy chcesz ulepszyć swoją grę erotyczną.

Podaruj sobie niespotykaną dotąd przyjemność z płynnym wibratorem Orgie Sexy Vibe Liquid Vibrator, stworzonym na podstawie ekskluzywnej i przełomowej formuły zawierającej ekstrakty roślin z amazońskiego lasu deszczowego. Ten żel silnie wibruje i mrowi okolice intymne.

Powiedz Tak silniejszym doznaniom podczas wspólnych uniesień miłosnych z partnerem dzięki Orgie Sexy Vibe High Voltage – wibrującemu żelowi stymulującemu dla par, który zapewni wam jeszcze bardziej intensywne wibrowanie i mrowienie sfer intymnych. Wzmocnij swój orgazm dzięki Orgie Sexy Vibe Intense Orgasm – wibratorowi w płynie gwarantującemu intensywny orgazm. Wybierasz się na zabawę z backdoorem? Przygotuj strefę analną z hybrydowym żelem analnym Orgie Anal Sensitive Lube Tube. W ofercie Orgie znajdziesz również żele stymulujące o właściwościach rozgrzewających, chłodzących, pobudzających łechtaczkę, stymulujących punkt G, żel zacieśniający pochwę, błyszczyk do seksu analnego i całowania przynoszący wibrujące doznania, organiczne olejki do masażu.

 

Mocniejsza i trwalsza erekcja z Orgie

 

Orgie oferuje panom stymulanty pomagające uzyskać mocniejszą i trwalszą erekcję podczas dłuższych, bardziej ekscytujących zabaw. Z kremem na potencję z tauryną Orgie Touro zapewnisz sobie łatwiejszą i bardziej sztywną erekcję. A Orgie TOURO XXXL – krem na erekcję sprawi, że twój penis stanie się natychmiast twardy i powiększony w dotyku.

 

Kosmetyki erotyczne Orgie zapewnią Wam dłuższą zabawę

W ofercie Orgie znajdziesz produkty erotyczne opóźniające wytrysk, dając Wam tym samym więcej czasu na erotyczne igraszki. Masz do wyboru różne konsystencje i sposoby aplikacji: spray Orgie Time Lag Delay, żel Orgie lub serum Orgie Xtra Time Delay.

Showing 1–12 of 39 results, including child brands

Orgie Anal Sensitive Lube Tube – hybrydowy żel analny 100 ml
49.00 
Orgie Anal Sensitive Lube Tube – hybrydowy żel analny 100 ml Lube Tube Anal Sensitive to hybrydowy żel intymny na
Orgie Bio AloeVera Organic Intimate – organiczny żel intymny z aloesem
55.00 
Orgie Bio AloeVera Organic Intimate – organiczny żel intymny z aloesem Znany i stosowany od ponad 2000 lat, aloes jest
Orgie Bio Grape Fruit Organic Oil – organiczny olejek do masażu grejpfutowy
55.00 
Orgie Bio Grape Fruit Organic Oil – organiczny olejek do masażu grejpfutowy Organiczny zmysłowy olejek do masażu z naturalnym zapachem
Orgie Bio Rosemary Organic Oil – organiczny olejek do masażu 100ml
48.00 
Orgie Bio Rosemary Organic Oil –  organiczny olejek do masażu  rozmarynowy  Zmysłowy i energetyzujący organiczny olejek do masażu z olejkiem
Orgie Lube tube Cool – żel z efektem chłodzenia 150 ML
40.00 
Orgie Lube tube Cool – żel z efektem chłodzenia  Lube Tube Cool to bezzapachowy, trwały lubrykant na bazie wody, który
Orgie Lube Tube Hot – żel rozgrzewający 150 ML
26.00 
Orgie Lube Tube Hot – żel rozgrzewający 150 ML Lube Tube Hot to bezzapachowy, trwały smar na bazie wody, który