Wczytuję dane...

BDSM

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  W naszym sklepie nie ma tematów tabu. Seks w wydaniu BDSM to ulubiona forma rozrywki wielu osób, zwłaszcza tych, które w łóżku cenią sobie mocne wrażenia i zniewalające doznania. „Akcesoria Soft BDSM” to kategoria dedykowana miłośniczkom i miłośnikom szeroko pojętego BDSM. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba, by dobrze wczuć się w specyficzny nastrój tej niesamowicie pociągającej odmiany seksu: od drobiazgów, takich jak maski, packi czy piórka, po kneble i inne nieodzowne akcesoria BDSM. Nie ograniczaj się i pozwól sobie na więcej. Wybierz najlepsze akcesoria BDSM dla par dostępne w naszym sklepie!

  Akcesoria soft BDSM dla par, które się nie ograniczają

  Budując naszą ofertę, nie mogliśmy pominąć osób uwielbiających BDSM. Seks BDSM, czyli w duchu pociągającej relacji dominacja – uległość, to niezwykle popularna odmiana seksu, mogąca przybierać bardzo różne formy. Jej charakterystycznymi motywami są m.in. związywanie, a także niektóre elementy sadyzmu i masochizmu. Seks BDSM doczekał się wielu odniesień w książkach i filmach. Wystarczy wspomnieć o bestsellerze E. L. James „50 twarzy Greya”, będącym hołdem dla seksu w najbardziej niegrzecznym wydaniu. Ważnym elementem BDSM jest specyficzny anturaż, uwzględniający kostiumy i inne akcesoria BDSM. Klasyka to wszelkiego rodzaju pejcze, uprzęże i wszystko to, co pomaga wczuć się w daną rolę. Sesja BDSM dla par może mieć różne scenariusze w zależności od doświadczenia i potrzeb danej pary. W tym kontekście odpowiedni dobór akcesoriów BDSM ma kluczowe znaczenie. Wiemy o tym, dlatego oferujemy szeroki wybór produktów umożliwiających seks BDSM dla par na różnych poziomach wtajemniczenia, również tych dopiero zaczynających swoją podróż do świata rozkoszy (dla nich znakomitą propozycją będą akcesoria soft BDSM).

  Maski, packi i piórka. Bo podstawa to wczuć się w rolę

  Do absolutnie podstawowych atrybutów w BDSM należą maski, które bynajmniej nie są zarezerwowane wyłącznie dla tego pikantnego nurtu. Czasem wystarczy założyć maskę, puścić swojemu partnerowi oczko i wszystko potoczy się już samo. Chcesz sprawdzić czy w Waszym przypadku rzeczywiście tak się stanie? Wypróbuj naszą zniewalającą maseczkę z czarnej gipiury w działające na wyobraźnie wzory. Dopasowujący się do twarzy fason i wygodne wiązanie wydatnie zwiększają komfort użytkowania. Temperaturę w łóżku świetnie podnoszą również packi. To drobny gadżet potrafiący rozgrzać obie strony do czerwoności. Koniecznie sprawdź packi dostępne w naszej ofercie. Doskonałym wyborem będzie packa z logo Obsessive. Ten znak zazwyczaj jest zwiastunem ostrej zabawy. Wolisz coś subtelniejszego? W takim razie soft BDSM dla par będzie najlepszym kierunkiem. Warto przetestować piórka. To jeden z najbardziej niepozornych gadżetów erotycznych!

  Kneble, hogtie, szpicruty i inne akcesoria BDSM dla wprawionych par

  Klasyka BDSM dla par w mocniejszym wydaniu? Mamy to! Jeśli lubicie bawić się na ostro, z pewnością przydadzą Wam się akcesoria z serii Fifty Shades of Gray inspirowanej wielkim hitem ostatnich lat. Jednym z najciekawszych elementów jest knebel w klasycznej czerni z elementami z antycznego złota. Innym sprawdzonym narzędziem zniewolenia znajdującym się w tej serii jest hogtie umożliwiający krępowanie nadgarstków z kostkami, również należący do serii akcesoriów Fifty Shades of Gray i nadający się dla obu stron. Potrzebny większego realizmu? Ręcznie wykonana szpicruta skutecznie podgrzeje i tak już gorącą temperaturę. Dostępne w naszym sklepie akcesoria Soft BDSM to propozycje dla wszystkich tych, którzy nie boją się szukać przyjemności bez względu na to, co mogą pomyśleć o tym inni. Poza tym czy jest coś bardziej seksownego niż pikantne sekrety znane wyłącznie Tobie i Twojej partnerce/Twojemu partnerowi? Zapraszamy na zakupy!