Wczytuję dane...

Wibrator dla dziewicy - co musisz wiedzieć?

Wibrator dla dziewicy – poradnik

Wibrator to jeden z najlepszych wynalazków, jaki mógł przytrafić się ludziom – i to nie tylko kobietom. Doskonały gadżet, który urozmaica zabawy w samotności, jak i we dwoje, pomaga również poznawać swoją seksualność. Nic dziwnego zatem, że wiele pań niemających dotychczas okazji skosztować seksu, zastanawia się, czy mogą korzystać z wibratora. Jeśli i Ty stoisz przed takim dylematem – zachęcamy do przeczytania tego artykułu. Znajdziesz tu kilka porad dotyczących wyboru, jak i pieszczot z tym gadżetem.

Masaż ciała wibratorem

Początkujący użytkownicy tej zabawki zwykle kojarzą ją głównie z penetracją. Jednak przyjemne wibracje, jakie generuje ten wyjątkowy artykuł, stanowi świetny sposób, by masować nim nie tylko wnętrze ciała, ale i wiele innych stref erogennych. W tym tych mniej oczywistych.

Jeśli więc decydujesz się np. na klasyczny wibrator, możesz go użyć nie tylko do pieszczenia swojej „jamki rozkoszy”. Włącz go i przesuń nim np. po piersiach. Okrążaj wibrującą końcówką sutki, przyciskaj ją do nich, jak i obejmuj biustem. Warto również ocierać nim uda, szczególnie ich wnętra, masować miejsca pod kolanami oraz pośladki. Takie zabawy dostarczają mnóstwo przyjemności, a jednocześnie chronią Twój „wianek”. Nie bój się wziąć tego gadżetu także w usta. Szybko przekonasz się, że to doskonały sposób na naukę swoich erotycznych upodobań.

Gdy nie chcesz stracić dziewictwa…

Wiele kobiet przywiązuje dużą uwagę do dziewictwa. Jeśli i Ty pragniesz zachować je do momentu, aż spotkasz mężczyznę, który Cię rozdziewiczy – sięgnij po wibratory, jakie rozpieszczą zewnętrzne części pochwy. Świetny wybór stanowią np. wibratory łechtaczkowe. Mają one najróżniejsze kształty – czasem przypominają zakrzywioną łezkę, jaką wystarczy przyłożyć do miejsc intymnych, innym razem – wyposażone są w okrągłą końcówkę z otworkiem, w którym umieszcza się łechtaczkę. Tak otulona i masowana z każdej strony gwarantuje bardzo silne doznania.

Z drugiej strony wśród tradycyjnych wibratorów znajdziesz tzw. bullety, czyli gadżety w kształcie pocisków. Są one o tyle atrakcyjne, że ich końcówka jest znacznie węższa, dzięki czemu możesz bezpiecznie pieścić srom od zewnątrz, bliżej błony. Taka stymulacja, choć mniej intensywna, zapewnia dużo przyjemności i nierzadko silne orgazmy!

Interesującym rozwiązaniem są też wibratory na palec. Specjalne, drżące końcówki nakładane są na opuszki i przy pieszczotach dłonią zapewniają jeszcze więcej przyjemności. Gwarantujemy, że jak spróbujesz raz, to nie będziesz mogła przestać!

Gdy nie przywiązujesz do dziewictwa większej wagi…

Pewne grono pań decyduje się, że ich „pierwszy raz” będzie nie z mężczyzną, a z wibratorem. Czy jest się czemu dziwić? W naszej opinii nie – wszak dobrze poznać swoje potrzeby seksualne, rozpoznać to, co się faktycznie lubi, aby później nie wpaść w pułapkę niesatysfakcjonującego seksu i przyjąć go za normę. Poza tym – bądźmy szczerzy – czy traci się dziewictwo tylko dlatego, że fragment tkanki został przerwany?

Jeśli i Ty masz takie podejście do sprawy – wówczas otwierają się przed Tobą szerokie możliwości! Zarówno klasyczne, jak i bardziej ekstrawaganckie modele z pewnością dostarczą Ci wiele przyjemności. Pamiętaj jednak, by się nie spieszyć. Baw się w swoim tempie. A przede wszystkim – użyj żelu nawilżającego, dzięki czemu będziesz miała lepszy poślizg. Zarówno te preparaty, jak i wibratory znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy!