Wczytuję dane...

Masażer Różdżka – Lovense Domi 2

Marzy Ci się przyjemność jak za dotknięciem magicznej różdżki? Spróbuj więc czarów, jakie może Ci zapewnić Lovense Domi 2! To wyjątkowy wibrator różdżkowy, stanowiący rozwinięcie chętnie kupowanego modelu Domi. W porównaniu z nim zmieniła się przede wszystkim jego wydajność – dzięki niemu masz szansę bawić się nawet 3-krotnie dłużej! A to tylko jeden z wielu atutów, jaki zapewnia Lovense Domi 2. Chcesz się przekonać, jakie są jeszcze jego zalety? Zatem już teraz zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą Szpilek w sypialni, gdzie znajdziesz ten wyjątkowy gadżet w przystępnej cenie.

Przyjemność z korzystania z różdżki Lovense Domi 2

Co sprawia, że Lovense Domi 2 jest tak doskonałym produktem do niegrzecznych zabaw? Przede wszystkim zapewnia bardzo silne doznania z pieszczoty Twoich najwrażliwszych miejsc. Miękka główka łatwo dostosowuje się do siły nacisku, wywieranego na łechtaczkę czy inny wrażliwy punkt. Wygodny panel znajdujący się bezpośrednio na wibratorze pozwala szybko i łatwo zmieniać moc wibracji. A to nie wszystko – bo gadżetem tym możesz korzystać również zdalnie!

Wygodna aplikacja działa zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i współpracuje z komputerami stacjonarnymi. Wybieraj między trzema gotowymi programami wibracji lub ustaw własne tryby (do 7 różnych). Masz raczej ochotę na coś kompletnie unikatowego i dać ponieść się chwili? W takim razie zmieniaj płynnie siłę wibracji, przesuwając palcem po ekranie smartfona w trybie flow!

Tak jak w przypadku wielu innych modeli tego producenta, Lovense Domi 2 będzie wibrować w rytm Twojej ulubionej muzyki. Włącz ją bezpośrednio w aplikacji, co zagwarantuje Ci wierne odwzorowanie melodii w przyjemnych pulsach albo pozwól jej rejestrować dźwięki z otoczenia. To daje dużo szersze możliwości! Wibracje w rytm muzyki z radia? A może w ton głosu Twojego partnera? Brzmi kusząco? A to wciąż nie wszystko, bo gadżet ten łatwo oddasz także pod kontrolę innym. Wystarczy, że będą mieli aplikację i dasz im dostęp do swojego Lovense Domi 2, by rozpieszczali Cię według swojego pomysłu.

Lovense Domi 2 – wydajność, jakiej oczekujesz

To, na co zasługuje szczególną uwagę, to wydajność urządzenia. Wibrator pod tym względem został znacznie poprawiony względem poprzedniego modelu. Na najniższych wibracjach przy pełnym naładowaniu Lovense Domi 2 wytrzymuje do 370 minut! Na maksymalnej mocy z kolei działa nawet do 210 minut. To daje ponad 3,5 godziny niczym nieskrępowanej rozrywki! Ponadto na uwagę zasługuje wydajny silnik. Wraz z podwójnym rotowaniem główki gwarantuje to wyjątkowo silne doznania.

Świetna bateria, wydajne silniczki… czy Lovense Domi 2 może być jeszcze lepsze? Jak najbardziej! Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup dodatkowych akcesoriów, które stymulują inne strefy Twojego ciała. W ten sposób przekonasz się o pełnych możliwościach tego wyjątkowego gadżetu erotycznego.

Wydajność to jednak nie wszystko – liczy się również bezpieczeństwo. Artykuł ten został wykonany z najwyższej jakości materiałów, jakie nie wywołują podrażnień i są w pełni hipoalergiczne. Twoje najwrażliwsze części ciała więc pozostają w pełni bezpieczne!

Lovense Domi 2 – baw się nim za dnia i w nocy

To, co jeszcze sprawia, że Lovense Domi 2 to absolutnie wyjątkowe akcesorium, to jego pierścień. Czemu? Podobnie, jak w poprzednim modelu, ma on moduł świetlny, zapewniający dość światła, abyś mogła dyskretnie bawić się nocą, bez zapalania lampki. Jego moc jest nieco mniejsza niż w poprzednim modelu, co gwarantuje, że tajemnica Twoich zabaw pozostanie tylko Twoja!

Sięgnij już teraz po Lovense Domi 2 – dostępne w ofercie Szpilki w sypialni

Zastanawiasz się nad zakupem Lovense Domi 2? Jeśli Ci zależy na wydajnym gadżecie erotycznym, który zaspokoi nawet Twoje największe żądze – z pewnością wibrator ten spełni to zadanie. Moc jego silników, jak i baterii sprawiają, że drżąca rozkosz będzie trwała dotąd, aż to Ty zechcesz skończyć! Opcja przejęcia pełnej kontroli nad urządzeniem dodatkowo zapewnia możliwość doboru trybu wibracji do Twoich oczekiwań. Ponadto atut stanowi aktywacja głosem, jak i wibracje w rytm muzyki. Oddaj również stery Lovense Domi 2 komuś innemu i przekonaj się, jak wiele przyjemności może Ci to zapewnić. Już teraz skorzystaj z oferty Szpilek w sypialni i wyposaż się w różdżkę,0 która wyczaruje orgazm, o jakim marzysz!

Specyfikacja techniczna

 • Długość: 233mm
 • Szerokość: 44mm
 • Ładowana ładowarką
 • Wodoodporna
 • Bezprzewodowa
 • Wysokiej jakości materiał hipoalergiczny
 • Możliwość kontroli klasycznej i zdalnej
 • Aktywacja głosowa
 • Możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów

Kompatybilna z urządzeniami:

 • Apple od IOS 9.0
 • Android od 4.3 (z bluetooth 4.0)
 • Mac (z bluetooth 4.0)
 • Windows (z adapterem USB Lovense)

Polecamy