Wczytuję dane...

Zestawy do klonowania penisa

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szukasz nietuzinkowego prezentu dla swojej partnerki lub partnera? Chcesz wręczyć ukochanej osobie coś niespodziewanego, co zaskoczy, ale też sprawi wiele radości? Co powiesz na wierną replikę Twojego penisa? Wyobraź sobie erotyczną zabawkę, którą druga połówka już zawsze będzie kojarzyć wyłącznie z Tobą. W naszej ofercie znajdziesz zestawy do klonowania penisa, które dzięki bezpiecznemu dla ciała silikonowi, pozwalają każdemu mężczyźnie uwiecznić własnego członka. Powstałe modele wiernie odwzorowują nawet najdrobniejsze szczegóły. Bez trudu stworzysz więc wyjątkowe dildo, które zagwarantuje Twojej partnerce lub partnerowi wiele przyjemności.

Realistyczna replika – szeroki wybór akcesoriów do klonowania penisa

W szpilkiwsypialni.pl znajdziesz szeroki wybór zestawów do klonowania penisa oraz dodatkowego wyposażenia. Dostępne są przede wszystkim klasyczne akcesoria, umożliwiające stworzenie wiernej repliki członka, która ma pełnić funkcję zabawki erotycznej. Zestawy obejmują wszystkie niezbędne elementy do klonowania penisa. W paczkach znajduje się tuba, zapas materiału 3D, utwardzacz, silikonowa guma, pierścień erekcyjny zwiększający twardość członka, akcesoria przydatne podczas przygotowywania masy oraz czytelna instrukcja.

Cały proces jest bardzo prosty i bezpieczny dla zdrowia. Wystarczy kilkanaście minut, by uzyskać doskonale odwzorowaną replikę penisa z wyraźnie zarysowanymi żyłami, wiernie oddanym kształtem, grubością oraz długością. Dzięki zapasowi żelu 3D (dwa opakowania) możesz powtórzyć klonowanie penisa, gdy za pierwszym razem coś nie wyjdzie lub w sytuacji, w której po prostu chcesz dysponować także drugą repliką. W naszej ofercie jest dostępnych kilka rodzajów zestawów do klonowania członka, różniących się przede wszystkim kolorystyką wykonanego modelu. Znajdziesz m.in. wyposażenie, dzięki któremu powstaje replika penisa w kolorze czarnym, komplet z wibratorem czy zestaw do stworzenia świecy w formie członka.

Dowolna liczba kopii – żel lub guma do zestawów do klonowania penisa

W naszym sklepie dostępny jest również dodatkowy żel 3D do zestawów do klonowania penisa. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, w której wyczerpiesz materiał z zakupionego kompletu. Nie musisz zamawiać nowego – wystarczy wspomniany żel lub silikonowa guma do zestawów do klonowania penisa, którą znajdziesz osobno w ofercie. Dzięki wysokiej jakości produktom i bardzo łatwemu stosowaniu wyposażenia do tworzenia replik członka, zapewnisz swojej drugiej połówce wyjątkowe doznania. Tego typu zabawki erotyczne sprawdzają się nie tylko w przypadku pieszczot solo, ale także podczas wyjątkowych chwil we dwoje.