Wczytuję dane...

Wibratory na palec

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Aby przeżyć niesamowity orgazm, czasem nie potrzeba wiele. Dreszcz emocji może wywołać dotknięcie palcem stref erogennych, ale najlepiej jest się nie ograniczać. Wibratory na palec, które proponujemy w tej kategorii, sprawią, że stymulacja palcem nabierze nowego znaczenia. Proponowane przez nas produkty, takie jak zjawiskowy wibrator na palec Hot Octopuss Digit, zaskoczą Cię swoim potencjałem, dalece wykraczającym poza ich niepozorne wymiary. Daj się ponieść i pozwól sobie na orgazm wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę. Sprawdź nasze unikalne, łatwe w transportowaniu i praktyczne wibratory na palec!

    Przyjemność na wyciągnięcie palca

    Masażery intymne to jedna z naszych specjalności. W naszej ofercie znajdziesz ich wiele. Tym, o czym należy pamiętać, jest to, że rozmiar nie zawsze ma znaczenie. Dowodem na to są wibratory na palec, które choć rozmiarem znacząco ustępują klasycznym wibratorom, potrafią zapewnić niesamowite doznania. To znakomita propozycja dla osób nie mających jeszcze dużego doświadczenia, ale zainteresowanych rozpoczęciem swojej przygody z podniecającymi wibracjami. Korzystanie z wibratorów na palec nie wymaga wprawy, a efekty zabaw z nimi mogą Cię zaskoczyć. Co ważne, wibratory na palec nie są przeznaczone wyłącznie do masturbacji solo. Oczywiście można stosować je na własną rękę i z tym są przede wszystkim kojarzone, ale również podczas zabawy z partnerką/partnerem mogą okazać się niezastąpione. Po prostu poproś drugą stronę, by założyła wibrator na palec i przejęła kontrolę, a po kilku sekundach wspólnie odlecicie. Wibratory na palec znakomicie sprawdzają się podczas gry wstępnej. Pozwalają przyjemnie nakręcić się przed dalszą akcją. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy masz już doświadczenie, będziesz w siódmym niebie!

    Wibrator na palec Hot Octopuss Digit i inne wibratory na palec w sklepie szpilkiwsypialni.pl

    W ofercie naszego sklepu nie mogło ich zabraknąć. Wibratory na palec to jedna z naszych gorących propozycji dla osób na każdym poziomie wtajemniczenia. Szukasz czegoś idealnego na początek? Zwróć uwagę na Magic Finger od Marca Dorcela, czyli wibrująca nakładkę na palec, która pozwoli Ci na nowo odkryć stymulację palcem. Ten niewielkich rozmiarów gadżet nosi się bardzo wygodnie. Ledwo wyczuwalne wypustki, jakimi pokryta jest jego powierzchnia, w fenomenalny sposób oddziałuje na miejsca erogenne. W połączeniu z silniczkiem posiadającym trzy prędkości pracy gwarantuje to nieziemskie doznania. Innym kapitalnym produktem jest wibrator na palec Hot Octopuss Digit. To jedna z naszych ulubionych zabawek erotycznych. Ten wszechstronny wibrator zakładany na palec poprawi sposób masturbacji i przeniesie seks oraz grę wstępną na wyższy poziom. Wibrator na palec Hot Octopuss Digit posiada pięć ustawień mocy. Został zaprojektowany tak, by dać Ci wrażenie, że jest częścią Ciebie. Z Digit orgazmy są na wyciągnięcie palca!