Wczytuję dane...

Wibratory do stymulacji punktu G

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Dla wielu kobiet najlepsze wibratory, które pomogą im osiągnąć orgazm, często sprowadzają się do wyboru między dwoma modelami – klasycznym oraz w kształcie króliczka. Te drugie idealnie sprawdzają się w jednoczesnej stymulacji punktu G i łechtaczki. Czym jest punkt G? To strefa tkanek i nerwów, która znajduje się w pochwie (dokładne jej umiejscowienie różni się w zależności od ciała). Wiele kobiet uważa, że to właśnie stymulacja punktu G gwarantuje największą przyjemność i pozwala rozkoszować się niezapomnianymi orgazmami.

  Masz problem ze znalezieniem tego miejsca lub jego optymalną stymulacją? Jednym z najskuteczniejszych sposobów, by to zmienić, jest wykorzystanie dobrego wibratora do punktu G. W naszym sklepie dostępne są zarówno klasyczne modele z wyprofilowanymi końcówkami, jak i popularne wibratory króliczki. Bez względu na to, który wariant wybierzesz, zapewnisz sobie zupełnie nowe spektrum doznań.

  Wibrator króliczek – czym się wyróżnia?

  Dostępnych jest wiele wibratorów do stymulacji punktu G w różnych wersjach, ale wszystkie mają na celu zapewnienie lepszego, bardziej intensywnego orgazmu. Jeśli jesteś początkująca, wybierz klasyczny wibrator dopochwowy ze specjalnie wyprofilowaną końcówką dla łatwiejszej, komfortowej stymulacji punktu G. Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, wybierz wibrator króliczek. Wiele kobiet uważa, że modele te zapewniły im najbardziej intensywne orgazmy, jakie kiedykolwiek miały podczas masturbacji.

  Wibrator króliczek to gadżet o dwuramiennej konstrukcji, która pozwala na jednoczesną stymulację pochwy i łechtaczki. Trzonek łączy parę „uszy królika”, które są umieszczone w takiej pozycji, aby delikatnie stymulować łechtaczkę oraz punkt G. Ten wibrator o podwójnym działaniu stał się sławny po jednym z odcinków serialu „Seks w wielkim mieście”, w którym główna bohaterka zachwycała się możliwościami tej wyjątkowej zabawki erotycznej. Najlepszą rzeczą w wibratorach królik jest właśnie niezwykła wszechstronność. Zostały one zaprojektowane tak, aby dawać zdecydowanie bardziej intensywne doznania od tych znanych z klasycznych gadżetów.

  Zdalny wibrator króliczek – nowoczesne oblicze rozkoszy

  Popularny wibrator króliczek jest dostępny w naszej ofercie w szerokiej gamie kolorów, stylów, rozmiarów i funkcji, co oznacza, że bez trudu znajdziesz model, który w pełni odpowie Twoim potrzebom. W pierwszej kolejności weź pod uwagę rozmiary gadżetu do stymulacji punktu G – możesz postawić na dyskretny egzemplarz z dopasowanym trzonkiem lub zamówić duży model z imponującą długością i obwodem.

  Drugim ważnym aspektem jest funkcjonalność wibratora. W naszej ofercie znajdziesz zabawki gwarantujące niezwykłe doznania dzięki różnorodnej intensywności wibracji oraz kilku trybom pracy. Jednym z najchętniej wybieranych modeli jest wibrator króliczek Nomi Tang. Jego trzy bardzo mocne silniki zapewniają 10 trybów niezwykle przyjemnych wibracji. Dostępny jest także zdalny wibrator króliczek – możesz mieć nad nim pełną kontrolę, wykorzystując aplikację zainstalowaną na smartfonie.  Wiele z oferowanych gadżetów można wykorzystywać pod prysznicem lub podczas kąpieli, ponieważ są wykonane z wodoodpornych materiałów. Jeśli już przy materiałach jesteśmy – wibratory do stymulacji punktu G różnią się i pod tym względem. Najczęściej jednak jest to niezwykle przyjemny w dotyku, higieniczny oraz bezpieczny dla ciała wysokiej jakości silikon.

  Wibratory króliczki i nie tylko – bogata kolekcja gadżetów erotycznych

  W sklepie szpilkiwsypialni.pl oferujemy szeroki wybór wibratorów do stymulacji punktu G. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz poszukiwania mieszanego orgazmu, który pochodzi zarówno z punktu G, jak i łechtaczki, czy też chcesz po prostu uzupełnić swoją kolekcję zabawek erotycznych, masz do wyboru wiele opcji. Dostarczamy modele proste w obsłudze, które łatwo utrzymać w idealnej czystości. Dla poprawienia jakości doznań możesz wykorzystywać je razem z lubrykantami na bazie wody. Wszystkie wibratory wyposażone są w pojemne akumulatory lub baterie, zapewniające wiele godzin komfortowej stymulacji. Wybierz wariant idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

  window.addEvent('load', function() { add_cart_event(); });