Wczytuję dane...
Model: 4002502
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.30 PLN

Ekstremalne doznania-LibiGel 100 ml

Dzięki LibiGel pozbędziesz się nie tylko problemu z życiem intymnym, ale poprawią się też Twoje relacje z partnerem. Będziecie mogli oboje raz na zawsze pożegnać się z mało satysfakcjonującym sexem! Brak pomysłów w sypialni? Sięgnij po LibiGel i zapomnij o problemach nieudanego życia seksualnego!

Unikalna formuła Libigelu™:

W celu maksymalnego podniecenia i odprężenia w żelu LibiGel zastosowano aż 2 składniki aktywne poprawiające libido:

 L-argininę oraz żeń- szeń.

Działanie Libigelu™:

Podczas tworzenia Libigel zadbano o wszystkie szczegóły, skonstruowany jest w ten sposób aby można go było używać również podczas stosunku jako lubrykantu, nie powoduje on jednak działania na męskie strefy intymne, wszystko po to by nie przyspieszać ejakulacji u mężczyzn. Jest też w pełni bezpieczny, hipoalergiczny i zapewnia idealną pielęgnację sfer intymnych.

LibiGel przeznaczony jest również do używania go razem z akcesoriami erotycznymi, jego właściwości rozgrzewające sprawiają, że doznania są jeszcze większe..

HACCP I ISO 22000

Libigel to produkt najwyższej jakości. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Libigel jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia, nie wywołuje alergii, nie pozostawia plam.

 

 

google-site-verification=CQSEBkYP-o3-eXmrQ44x9pvtR9sp7FFh4eMdRKTrWuA