Wczytuję dane...

Opóźnienie wytrysku żele i spraye

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Przedwczesny wytrysk to wstydliwy problem dotykający wielu mężczyzn. To jedno z najczęściej występujących zaburzeń seksualnych polegające na braku kontroli ejakulacji. W efekcie nawet minimalna stymulacja prowadzi do wytrysku. Przedwczesny wytrysk uniemożliwia osiągnięcie satysfakcji seksualnej przez partnerkę, wywołując frustrację i stres u mężczyzny zmagającego się z tą nieprzyjemną przypadłością. Na szczęście są sprawdzone sposoby na opóźnienie wytrysku. Żele i spraye bardzo często potrafią rozwiązać problem, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszym sklepie. Jeśli interesuje Cię żel ułatwiający kontrolę orgazmu (spraye opóźniające wytrysk też spisują się bardzo dobrze), koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Sposoby na opóźnienie wytrysku? Żele i spraye to doskonały wybór!

To coś, co może skutecznie zrujnować seks dla obu stron. Przedwczesny wytrysk podczas stosunku to zawsze czarny scenariusz. U wielu mężczyzn to chroniczna przypadłość, która skutecznie zaburza samoocenę i może negatywnie wpłynąć na relacje z partnerką. Wśród przyczyn tego zaburzenia wymienia się czynniki neurobiologiczne, czynniki psychogenne, a także czynniki somatyczne. Niekiedy w grę wchodzi kilka aspektów naraz. Konsekwencje tego zaburzenia zawsze są jednak podobne: niemożność doprowadzenia partnerki do orgazmu, frustracja, stres, złe samopoczucie, pojawienie się lęku przed kolejnymi zbliżeniami, a w skrajnych przypadkach nawet depresja. Przedwczesny wytrysk na szczęście nie jest czymś, z czym nie można sobie skutecznie poradzić. Co zrobić, aby osiągnąć opóźnienie wytrysku? Żele i spraye to dobry sposób, by przejąć kontrolę nad swoim orgazmem. W naszym sklepie kupisz zarówno żele opóźniające wytrysk, jak i nie mniej skuteczne spraye opóźniające wytrysk. Stawiamy na bezpieczne preparaty o potwierdzonym działaniu prosto od najbardziej renomowanych producentów. Pomożemy Ci zapanować nad swoimi doznaniami!

Najlepsze żele i spraye opóźniające wytrysk

Zastanawiasz się, na jaki żel ułatwiający kontrolę orgazmu warto postawić? W naszej ofercie znajdziesz kilka produktów wartych wypróbowania. Koniecznie zwróć uwagę na żel Super Orgasm Stop. Środek pomoże Ci wydłużyć czas trwania stosunku, utrzymując poziom pobudzenia poniżej progu dla przedwczesnego wytrysku przy równoczesnym utrzymaniu erekcji. Dzięki niemu nauczysz się modulować i regulować poziom podniecenia seksualnego. Super Orgasm Stop to unikalny żel z efektem znieczulenia. Żel przyjemnie odświeża i chłodzi członka, dając Ci czas, by doprowadzić Twoją partnerkę do upragnionego szczytowania. Oprócz opóźnienia wytrysku Super Orgasm Stop umożliwia nawilżenie miejsc intymnych, daje idealny poślizg i przyśpiesza regenerację skóry członka. Jakie jeszcze żele opóźniające wytrysk polecamy? Z pewnością warty uwagi jest Orgasm Control, czyli żel z serii naturalnych produktów marki shs-store. To jeden z najpopularniejszych wśród polskich konsumentów środków przedłużających stosunek. Związki i substancje zawarte w Orgasm Control mają działanie znieczulające, zapobiegając zbytniej nadwrażliwości żołędzia. Dzięki tonizowaniu działania zakończeń nerwowych w obrębie prącia przeciwdziałają nadmiernemu podnieceniu seksualnemu, ułatwiając zapanowanie nad zabawą. Podobny efekt pomagają osiągnąć również spraye opóźniające wytrysk. Oczywiście też znajdziesz je w tej kategorii. Rzuć okiem na Delay Spray od marki Lovely Lovers oraz spray YESforLOV Pleasure Prolonging Formula.

Drogeria erotyczna sklepu szpilkiwsypialni.pl

Nasze oferta to znacznie więcej niż żele i spraye opóźniające wytrysk. Zachęcamy do sprawdzenia bardziej ogólnej kategorii „Drogeria erotyczna”. To, co możesz w niej znaleźć, to m.in. lubrykanty i żele intymne, feromony, preparaty wzmacniające erekcję i wiele, wiele więcej. Posiadamy najwyższej jakości kosmetyki erotyczne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wiele z nich to produkty, które są w stanie poprawić jakość seksu i zażegnać wiele wstydliwych problemów. Polecamy!