Wczytuję dane...

Nowości

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Większość Polaków celebruje swoją seksualność. Mówią o tym badania społeczne, które dowodzą, że ponad połowa z nas czerpie satysfakcję z relacji z partnerem. Niezmiernie cieszą nas te informacje, tym bardziej, że mamy w tym swój mały udział. Proponujemy gadżety, dzięki którym w Waszych związkach pojawia się jeszcze więcej pikanterii. Przekonajcie się, co dla Was przygotowaliśmy. Mamy wiele gotowych pomysłów na to, żeby w sypialni pojawił się prawdziwy ogień! Oto nasze nowości erotyczne 2023.

  Nowości gadżetów erotycznych 2023

  Rynek z akcesoriami, które wykorzystujemy w sypialni, to prężnie rozwijająca się branża. Pary coraz chętniej decydują się na eksperymenty, szukając sposobów na urozmaicenie relacji. Bacznie obserwujemy producentów działających w branży erotycznej, włączając do oferty różne debiutujące na rynku produkty. Jednym z wiodących obecnie trendów są m.in. akcesoria do elektrostymulacji stref erogennych. To nasza propozycja dla każdego, kto chce spróbować czegoś nowego i jest otwarty na moc ekscytujących doznań.

  Nowe gadżety erotyczne 2023 

  Poznajcie też lepiej kolekcję stymulatorów łechtaczki marki Satisfyer o figlarnym wyglądzie i cichych silniczkach o dużej mocy. Są to narzędzia idealne dla początkujących i doświadczonych użytkowników gadżetów erotycznych. Zaprojektowane po to, żeby nieść rozkosz – można ich używać solo lub na przykład jako element gry wstępnej.

  Nowe gadżety w naszej ofercie, które swoją premierę miały w 2023 roku, to także wybór akcesoriów nawiązujących do zmysłowego świata BDSM. Kolekcja „Fifty Shades of Grey” pozwoli Wam odtworzyć ulubione sceny z popularnej powieści i filmu o tym samym tytule, które zawładnęły wyobraźnią kobiet na całym świecie. Kajdanki, pejczyki, obroże – wybierzcie interesujące Was akcesoria i dajcie się ponieść fantazji!

  Chcecie cieszyć się bliskością jeszcze dłużej? Mamy na to niezawodny sposób. Premierowa gama produktów opóźniających wytrysk pozwoli lepiej kontrolować i przedłużyć miłosne igraszki. Użyjcie polecanych przez nas preparatów i spędźcie upojny wieczór pełen pieszczot, doznań i satysfakcji dla niej i dla niego.