Wczytuję dane...

Feromony damskie i męskie

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Feromony damskie i męskie, które znajdziesz w tej kategorii, to odpowiedź na potrzeby osób chcących wzbudzać pożądanie płci przeciwnej, przyciągać spojrzenia i wabić seksapilem. Feromony to lotne związki obecne we wszystkich organizmach: u ludzi, ale też u zwierząt i roślin. Wydzielanie feromonów i odbieranie ich przez drugą stronę skutkuje tym, że dany osobnik jest odbierany jako bardziej pociągający. Działanie feromonów zostało potwierdzone naukowo. W naszym sklepie kupisz zarówno feromony damskie, jak i feromony męskie. Jeśli zależy Ci na jakości, jesteś w bardzo dobrym miejscu!

    Feromony. Bo dobre wrażenie jest najważniejsze

    To, w jaki sposób jesteśmy odbierani przez płeć przeciwną, zależy od wielu czynników. Niektóre są związane z indywidualnymi preferencjami danej osoby, ale jak wynika z badań, wiele zależy również od bodźców odbieranych mimowolnie. Zdaniem naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology zapach wydzielany przez ludzkie ciało zawiera istotne informacje o jego stanie emocjonalnym. Informacje są podświadomie interpretowane przez receptory węchowe innych osób, powodując określoną reakcję. Na tym właśnie opiera się działanie feromonów. Zarówno feromony damskie, jak i feromony męskie mają za zadanie wytwarzać zapach pociągający płeć przeciwną. Feromony damskie i męskie mogą odgrywać bardzo ważną rolę w budowaniu relacji, w tym relacji seksualnych. Wypróbuj je, a na własnej skórze poznasz ich zaskakujące działanie. Feromony dostępne w naszej ofercie to sprawdzone produkty prosto od najlepszych producentów. Czy warto je wypróbować? Naszym zdaniem jak najbardziej. Czynniki cywilizacyjne, takie jak stres czy przepracowanie, sprawiają, że ludzkie feromony ulegają osłabieniu. Z tego względu wielu osobom trudniej jest budować relacje międzyludzkie. Skorzystanie z feromonów syntetycznych może okazać się w tej kwestii ogromną pomocą.

    Feromony damskie i męskie w sklepie szpilkiwsypialni.pl

    Szukasz wysokiej jakości, pochodzących z pewnych źródeł feromonów? Znajdziesz je w naszym sklepie. Feromony to bardzo szeroko reprezentowana w naszym asortymencie grupa produktów. Feromony damskie, a może feromony męskie? Mamy coś dla każdego. Szczególnie polecamy doskonałe perfumy z serii PheroStrong dostępne w wersjach dla kobiet i mężczyzn. Znajdująca się w ich składzie kompozycja feromonów działa pobudzająco na płeć przeciwną. Warto zwrócić też uwagę na wielokrotnie nagradzaną serię feromonów Love&Desire dostępną w różnych wariantach i pojemnościach. To jedne z najskuteczniejszych feromonów dostępnych w sprzedaży. Nie zawodzi również marka Lovely Lovers. Jej feromony także znajdują się w naszej ofercie. A jeśli szukasz czegoś innego, koniecznie sprawdź feromony do kąpieli w formie niewielkich kulek zapachowych, które przygotowała niezawodna marka Obsessive. Pokochasz je!