Wczytuję dane...

Tenga Egg – jajko do masturbacji dla wymagających. Recenzja

Masturbatory zostały stworzone przede wszystkim po to, żeby imitować pochwy. Z tego powodu zazwyczaj są dość spore (w porównaniu do np. wibratorów), a przy tym większość z nich funkcjonuje w identyczny sposób. Okazuje się jednak, że w tej materii również można liczyć na innowacje – wprowadzili je azjatyccy specjaliści, tworząc serię Tenga Egg. Opinie na temat tych zabawek nieprzypadkowo są tak pozytywne – i to na całym świecie.

Tenga Egg – recenzja ogólna

Tenga Egg to seria niewielkich masturbatorów, które wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim swoim rozmiarem. Sugeruje to sama nazwa (ang. egg – jajko) – mają one kształt zbliżony do zwykłego, kurzego jaja. Dzięki temu Tenga Egg zbierają pochlebne opinie za dyskrecję, a także łatwość przechowywania. Jak w takim razie taki gadżet ma zapewnić komfortową zabawę?

Zaraz zrozumiesz, jak ciekawym wynalazkiem jest Tenga Egg. Jak działa masturbator jajko? Działanie gadżetu jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnej mieszanki materiałów na bazie termoplastycznego elastomeru (TPE). Dzięki temu produkt może się mocno rozciągać, a przy tym jest w pełni bezpieczny dla skóry oraz posiada miękką, przyjemną w dotyku fakturę. Producent zapewnia, że Tenga Egg może się dopasować nawet do największych penisów i nie da się temu zaprzeczyć. „Jajka” są naprawdę elastyczne!

Warto wspomnieć, że w środku każdego jajka znajduje się ciekawa struktura, która jest pełna różnego rodzaju wypustek i prążków. Wnętrza masturbatorów różnią się między sobą zależnie od modelu, dlatego kupienie różnych egzemplarzy pozwoli skutecznie uniknąć nudy.

Jajka do masturbacji są produktami przeznaczonymi do jednorazowego użytku. Pod wieloma względami jest to zaleta, ponieważ dzięki temu cena Tenga Egg jest wyjątkowo niska, ale nie tylko – są one świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą urozmaicić sobie wieczór np. podczas podróży lub po prostu chcą się przekonać, czy masturbatory są dla nich dobrym wyborem.

Stosowanie jakichkolwiek masturbatorów wymaga od użytkowników korzystania z lubrykantów, najlepiej na bazie wody, ponieważ są one bezpieczne dla wszystkich zabawek erotycznych na rynku. Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że Tenga Egg już wyjściowo są wyposażone w żel nawilżający, który od razu znajduje się wewnątrz gadżetu. Z tego powodu nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów, żeby skorzystać z masturbatora.

Tenga Egg – które najlepsze?

Istnieje wiele produktów tego rodzaju i niestety nie da się jednoznacznie określić, który z nich jest najlepszy. Jest to związane z różnymi preferencjami użytkowników, ponieważ każdy człowiek ma inne potrzeby. Można się zaopatrzyć w jajka do masturbacji z wnętrzem bogato wyposażonym i zapewniającym wyjątkowo intensywną stymulację, ale też modele bardziej delikatne. Dobrze dopasowane do swoich upodobań opcje znajdą miłośnicy prążków, wypustek, a nawet fani eksperymentalnych rozwiązań. Co więcej niektóre Tenga Egg mają zaaplikowany lubrykant chłodzący, który tym bardziej urozmaici zabawę. Jest w czym wybierać, dlatego warto wykonać kilka testów.

Wybierz produkty Tenga – opinie mówią same za siebie

Zabawki marki Tenga cieszą się świetnymi opiniami na całym świecie, a przy tym otrzymują liczne nagrody. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli z serii Egg, które różnią się między sobą pod wieloma względami, jednak łączy je jedno – zapewniają świetną zabawę!

Tenga Egg - Wavy Cool