Wczytuję dane...

Kulki gejszy prosto z Japonii - światowy hit!

Kulki gejszy prosto z Japonii - światowy hit!?

Zdziwieni? O tak, bo mowa nie o wibratorach a o kulkach gejszy!

Ten niesłychanie prosty gadżet służy nie tylko do sprawiania przyjemności, a do ćwiczeń mięśni Kegla (tzn. mięśni dna miednicy), które są współodpowiedzialne min. za kontrolę pęcherza, podtrzymywanie macicy oraz mają istotny wpływ na doznania seksualne. Pewnie dlatego kulki gejszy są polecane przez ginekologów i urologów by utrzymywać te mięśnie w dobrej kondycji, bo jak wiemy, z wiekiem nasze mięśnie stają się słabsze, więc z pewnością warto trenować nie tylko to, co widać na pierwszy rzut oka.  Po drugie, kulki mają za zadanie urozmaicić życie seksualne. Służą nie tylko do samodzielnej zabawy, ale i mogą być fajnym dodatkiem podczas gry wstępnej. 

    

Kulki gejszy - jak to działa?

    

Dwie kulki dopochwowe, które są ze sobą połączone mocnym sznurkiem. Aplikacja jest bardzo prosta. By prawidłowo włożyć kulki gejszy do pochwy unieś biodra i rozluźnij mięśnie. Prawidłowa aplikacja gadżetu nastąpi wtedy, gdy ich dolna krawędź znajdzie się na wysokości nie mniejszej niż 2 cm. Wyjście kulek z pochwy następuje za pomocą elastycznego sznureczka. Nie zaleca się stosowania kulek gejszy podczas miesiączki czy innych infekcji, gdyż pochwa jest wtedy bardzo podrażniona.

    

Pod wpływem ruchu - np. chodzenia, kulki gejszy generują wibracje. Stymulacja wywołuje cielesną przyjemność. Włóż kulki do pochwy, zaciśnij mięśnie tak by nie wyleciały - według najlepszych rekomendacji najlepsze efekty są wtedy, gdy jedna z kulek przylega do macicy a druga ją podtrzymuje. 

    

Ćwiczenie mięśni Kegla jest w zasadzie takim samym treningiem, jak w przypadku każdego innego mięśnia w naszym ciele. Liczy się regularność i wyobraźnia - by nie zrobić sobie krzywdy! Trzeba pamiętać, że tak jak w przypadku każdej aktywności fizycznej, musimy nasz organizm przyzwyczaić. Kupując kulki gejszy sprawdź i prawidłową aplikację i obserwuj swoje ciało podczas noszenia gadżetu. Ważne by stopniowo przyzwyczaić pochwę do obcego ciała w naszym organizmie. Same ćwiczenia nie wymagają jakiejś specjalistycznej wiedzy… po prostu noś je podczas aktywności fizycznej, jak spacery, sprzątanie itd. Ważne by zachować regularność a nasze mięśnie będą się wzmacniać. 

    

Jak odpowiednio wybrać kulki gejszy?

    

Rynek erotyczny oferuje wiele zabawek, a kulki gejszy są bardzo popularnym - zwłaszcza wśród pań gadżetem - i to nie tylko na fikuśne prezenty. Jak pisaliśmy już w jednym z naszych artykułów na blogu, pamiętaj by wybierać certyfikowane produkty ze sprawdzonych miejsc, jak nasz sklep www.szpilkiwsypialni.pl   

      

W Internecie mamy istny wysyp różnych aukcji, więc przestrzegamy przed nieuczciwymi sprzedawcami. Pamiętaj również, że w przypadków gadżetów erotycznych niesłychanie ważne jest by towar był oryginalny a przede wszystkim spełniający wygórowane wytyczne naszej branży.

   

Co wybrać? Analogia do siłowni jest jak najbardziej trafna. W końcu idąc na siłownie nie zaczynasz przecież od najcięższych hantli prawda? Skonsultuj się ze sprzedawcą, koleżanką lub lekarzem, z pewnością im więcej trafnych uwag tym lepiej. 

   

Modele dla początkujących - to zazwyczaj większe i lżejsze modele, bo łatwiej je utrzymać na miejscu, lub wybieranie nieco większych ale pojedynczych kulek

   

Dla bardziej zaawansowanych - tu już zależy od osobistych preferencji każdej z pań.

   

Bo przecież trening czyni mistrza!

   

Jak piszą na forach - efekty można odczuć już po kilku tygodniach. Ale jak w przypadku każdej aktywności fizycznej każdy z nas ma inne predyspozycje. Stan zdrowia, porody czy budowa ciała - wszystko zawsze się ze sobą wiąże. Na forach podpowiadają również, jak wykonywać proste ćwiczenia.

   

Z pewnością w pierwszej kolejności należy wybrać właściwy produkt i prawidłowo z niego korzystać. Jak wiemy doskonale, wszystko w nadmiarze szkodzi i nie inaczej jest również w tym przypadku.  Trzeba wiedzieć, że zbyt długie utrzymywanie kulek w pochwie, może dać efekt odwrotny od zamierzonego. Osłabienie mięśni, infekcje… stąd zalecamy by nie przesadzać z intensywnością treningową. 

   

Zobacz też nasze lubrykanty, które z pewnością podwyższą komfort podczas treningów. 

   

Zapraszamy na zakupy.