Wczytuję dane...

TOP 3 - The Best!

Miejsce 1

   

Satisfyer Pro Penguin – Bezdotykowy stymulator Łechtaczki

   

Niezmiennie od paru sezonów króluje bezdotykowy stymulator łechtaczki PenguinJeśli szukasz intensywnej stymulacji łechtaczki, wibrator Pingwinek jest idealnym rozwiązaniem. Zabawka zapewni silne i niepowtarzalne wrażenia. Wibrator Satisfyer Pro Penguin to stymulator łechtaczkowy najnowszej generacji. Całkowicie bezpieczny, wykonany z najwyższą starannością. Klientki chwalą sobie zalety urządzenia. Wygodnie leży w dłoni a  intuicyjny panel pozwala na dopasowanie i kontrolowanie mocy stymulatora. Nowoczesne silniczki zapewniają cichą pracę, więc pingwinek jest bardzo dyskretny a dodatkowo w naszym e-sklepie jest zawsze w super cenie. 

    

Miejsce 2

Lovense Lush 3 – wibrujące jajeczko

Wibrujące jajeczko od Lovanse -  poprzez intensywne oddziaływanie na punkt G dostarcza niezapomnianie wrażeń. Lush 3 to już trzecia udoskonalona wersja produktu. Odświeżony kształt sprawia, że jajeczko jest bardziej komfortowe w użyciu, bo zawsze zostaje w swoim miejscu. Łączność z aplikacją sterującą została poprawia poprzez udoskonaloną antenkę, a do zestawu dołączona jest  nowoczesna, magnetyczna ładowarka. 

    

Możesz sterować jajeczkiem manualnie, korzystając z kilku rodzajów wibracji, by dostosować intensywność doznań. Urządzanie Lush 3 jest bardzo zaawansowanym gadżetem. Min. pozwala tworzyć własne wzory wibracji i udostępniać je innym osobom. Jajeczko jest wodoodporne, więc zabawa w wannie nie stanowi problemu. Oczywiście pamiętaj by potem je umyć.

     

Sterowane wibrujące jajeczka okazały się wielkim hitem w branży zabawek erotycznych. Te innowacyjne wibratory wewnętrzne są wykonane z najwyższej jakości silikonu medycznego, więc są 100% bezpieczne dla ludzkiego ciała. Unikalny kształt ułatwia użytkowanie a antenki urządzenia Lush, umożliwia sterowanie na większą odległość. Te różowe gadżety świetnie wpisują się w trend zabaw par - zwłaszcza online. Partner może za pomocą aplikacji sterować przyjemnością kochanki więc rozłąka wcale nie musi być trudna czy nudna…

     

Nowa wersja Lush 3 to idealny produkt do zabaw w pojedynkę i z partnerem. 

   

Miejsce 3

   

Lovense Domi 2 – Masażer Różdżka

   

Absolutny hit w naszym sklepie. Wibrator różdżkowy. To kolejna odsłona Domi od Lovense. Udoskonalona wersja zmieniła wydajność, teraz możesz się bawić  nawet 3-krotnie dłużej! Masażer daje bardzo silne doznania. Miękka główka łatwo dostosowuje się do siły nacisku wywieranego na łechtaczkę a wygodny panel sterujący znajdujący się bezpośrednio na wibratorze pozwala łatwo zmieniać i dostosowywać moc wibracji. Gadżetem możesz bawić się… zdalnie! Wystarczy aplikacja, która działa na urządzeniach mobilnych oraz na komputerach. Muzyka to jest to! Domi 2 będzie wibrować w rytm waszej ulubionej muzyki. Po prostu włącz ją bezpośrednio w aplikacji, i pląsaj w rytm swoich ulubionych melodii. Ten rewolucyjny gadżet, pozwala na zabawę we dwoje. Oddanie kontroli jest banalnie proste. Dzięki aplikacji - możesz dać dostęp do urządzenia i dać się zaskoczyć.  

   

Masz pytania? 

Skontaktuj się z nami! 

Chętnie udzielimy wszelkich informacji i dobierzemy odpowiedni produkt.