Wczytuję dane...

Przebieranki nie tylko na Halloween! 

Przebieranki nie tylko na Halloween!

                

Czy wyjście poza utarte schematy jest trudne? Dla niektórych osób sytuacja odegrania scenki czy realizacja innego scenariusza łóżkowego niż zwykle, jest po prostu niekomfortowa, a bywa wręcz niemożliwa. Obawa przed ośmieszeniem, wstyd… czy inne psychiczne blokady - powody są najrozmaitsze.

             

Ciekawe, że w dobie XXI wieku, paradoksalnie jest wiele osób, których zachowania można by uznać za wręcz purytańskie… Zdziwieni? A jednak. Mainstreamowe porno zrobiło swoje… także i w tym temacie. Szukanie jakichkolwiek inspiracji w filmach dla dorosłych, zazwyczaj kończy się katastrofą! A przecież czasem wystarczy szczera rozmowa z partnerem o tym co was kręci. 

             

A przebieranki w łóżku mogą być początkiem fascynującego eksperymentu, który pomoże wam się otworzyć na inne doznania. Mawia się, że mężczyźni są wzrokowcami… oczywiście, jednak drogie panie, wiemy doskonale, że my też “kupujemy oczami”. Z ciekawostek to kobiety w tej materii są w uprzywilejowanej pozycji, bo dla nas propozycji jest zdecydowanie więcej. 

            

Bo liczy się wnętrze… najlepiej w ładnym zewnętrzu!

         

Nauczycielka? Policjantka? Pielęgniarka? A może … Księżniczka Leja? Fantazji jest tyle ilu facetów na świecie… zresztą panie też lubią inne odsłony swoich mężczyzn, więc do dzieła! 

            

Pończochy, szpilki i sexy koszulka - na dobry początek waszej przygody!

Zakup ładnej bielizny to zawsze dobrze ulokowane pieniądze. Polecamy bieliznę z naszego e-sklepu. Pończochy, sexi koszulki, body, majtki, całe komplety… wszystko w jednym miejscu - w sklepie www.szpilkiwsypialni.pl 

         

Zaskocz przede wszystkim - siebie!

              

Jeśli chcesz naprawdę zaskoczyć partnera w łóżku, w internecie jest istny wysyp różnej maści kostiumów. Przecież nie jest nigdzie powiedziane, że masz się wbijać w kostium pani profesor ze szpicrutą. Może twój partner woli Cię w inne roli…  np. sexy kotki?

           

Pamiętaj jednak, że bez względu w jaką rolę się wcielisz, to TY powinnaś czuć się dobrze! Seks to zabawa dwojga ludzi i każda zdrowa relacja powinna się opierać na  przyjemności obojga osób.

                

Nie taka diablica straszna jak ją… dobrze ubiorą

                    

Może i Diabeł ubiera się u Prady a Ty wybierz nasze propozycje. W naszym asortymencie znajdziesz najpopularniejsze kostiumy erotyczne:  kotki, kowbojki, śnieżynki, pielęgniarki, pokojówki, policjantki czy stewardessy. Każdy kostium można podrasować indywidualnym gadżetem jak np.: długie satynowe rękawiczki, seksowna maska itp.

         

Szalenie istotne jest, byś Ty czuła się ładna i seksowna w tym wdzianku. Dobry nastrój to podstawa! Zadbaj o to. Włącz ulubioną muzykę, zapal świece. Może warto przygotować lekką kolację i wino, relaksującą kąpiel, masaż olejkami pobudzającymi… itd. Spektrum możliwości jest wiele.

         

Wszystko zależy od ciebie, od twojej inwencji i śmiałości.