Wczytuję dane...

Jak osiągnąć orgazm sutkowy?

Orgazm sutkowy - jak go osiągnąć?

Orgazm niejedno ma imię. Wyróżnia się kilka rodzajów szczytowania, w zależności od tego, którą strefę ciała się pieści. Kobiety jednak mogą osiągnąć zdecydowanie więcej typów wielkiego „O”, co wynika m.in. z ich wrażliwości na dotyk. Jednym z nich jest orgazm sutkowy. Jak się on objawia? Jak można doprowadzić do niego partnerkę? Jeśli zadajesz sobie podobne pytania i zastanawiasz się, jak osiągnąć orgazm sutkowy – dzięki temu artykułowi znajdziesz odpowiedzi, jakich potrzebujesz. Zachęcamy do lektury!

Czym jest orgazm sutkowy?

Wyjaśnijmy na początku, czym w ogóle jest orgazm sutkowy. Jak sama nazwa wskazuje, to rodzaj szczytowania, pojawiający się podczas stymulacji piersi. Warto podkreślić, że chodzi o kobiecy biust – mężczyźni, choć ich sutki są wrażliwe na pieszczotę, nie mają w tym obszarze ciała tak wielu zakończeń nerwowych, dlatego, choć stymulacja może być dla nich przyjemna, raczej nie są w stanie osiągnąć takiego szczytowania.

Jak natomiast objawia się ten rodzaj orgazmu? Wskazuje się, że symptomy są bardzo podobne, jak w przypadku szczytowania łechtaczkowego. Pojawia się typowy rumieniec na klatce piersiowej, oddech przyspiesza, a macica zaczyna się gwałtownie kurczyć. Mogą pojawić się również spazmatyczne ruchy ciała, a po tym – uczucie błogości, rozlewające się od torsu w dół i z powrotem.

Czy każda kobieta jest w stanie przeżyć orgazm sutkowy?

Naukowcy wciąż się spierają, czy każda kobieta jest w stanie przeżyć orgazm sutkowy. Według obecnego konsensusu stwierdza się, że wiele zależy od indywidualnych predyspozycji – począwszy od wrażliwości piersi na pieszczoty po moment cyklu, w jakim znajduje się kobieta, a nawet to, czy karmiła wcześniej piersią. Mamy podobno mają większą szansę na tę rozkosz (często mówi się nawet o tym, że przeżywają go w trakcie karmienia, gdyż piersi są wówczas dużo wrażliwsze na dotyk). Tak samo, jak kobiety przed menstruacją, gdy ich biust staje się bardziej tkliwy.

Bywa jednak i tak, że niektóre panie nie są w stanie go osiągnąć, a przynajmniej mają z tym trudność. Część kobiet w ogóle nie lubi pieszczot tej strefy ich ciała, bo np. sprawia im ból, co zdarza się u pań z bardzo wrażliwymi piersiami lub np. po operacjach. Jeśli więc głowiliście się nad tym, jak osiągnąć orgazm sutkowy i czasem wręcz na siłę próbowaliście go wywołać – dajcie spokój. To może tylko doprowadzić do obopólnej frustracji i pogorszenia życia erotycznego.

Jakie pieszczoty umożliwiają doprowadzenie partnerki do orgazmu sutkowego?

Jeśli chodzi o ten typ szczytowania, to liczą się przede wszystkim trzy rzeczy – cierpliwość, właściwy nastrój i odpowiednia technika. Dla kobiet orgazm w ogóle wiąże się mocno z emocjami i dopiero w stanie pełnego odprężenia są zdolne przeżywać go w pełni. Dlatego zadbajcie o to, aby ta chwila była pełna relaksu, a nie pośpiechu w pogoni za szczytem.

Jak osiągnąć orgazm sutkowy, czy raczej jak doprowadzić do niego partnerkę? Zacznijcie od pieszczot całego ciała. Stymulujcie mniej oczywiste strefy erotyczne – płatki uszu, uda, ramiona… Powoli docierajcie do punktu, który Was interesuje. Niech palce delikatnie muskają skórę, drażniąc ją. Czasem możecie zmienić siłę nacisku, co wprowadza drobne zamieszanie.

W końcu, gdy już będziecie u piersi, pamiętajcie, że to nie tylko sutek – warto pieścić je całe. Stymulujcie je więc przy ramionach, nieco poniżej, jak i pomiędzy nimi. Usta niech muskają łagodnie brodawkę, okrążając ją, czasem zaciskając się na niej i ssąc. Barometrem działań są reakcje kobiety. Im oddech głębszy, a ruchy mniej kontrolowane, tym bliżej celu jesteście. Słuchajcie również ich instrukcji, co z pewnością pomoże osiągnąć orgazm sutkowy.

Co może pomóc w osiągnięciu orgazmu sutkowego?

Doprowadzenie partnerki do takiego szczytowania to sztuka, wymagająca wprawy… ale i kilku sztuczek. Jak osiągnąć orgazm sutkowy łatwiej? Można do tego wykorzystać np. wibratory, pieszczące biust na innym poziomie. Dobry wybór stanowią także żele stymulujące, zwiększające wrażliwość na pieszczoty i dotyk w ogóle. Ostatecznie warto pomyśleć również nad suplementami na libido, wśród których znajdują się m.in. afrodyzjaki, znacznie poprawiające reagowanie na bodźce seksualne. Najlepiej już teraz zajrzyjcie do naszego sklepu i ułatwcie sobie zadanie w doprowadzaniu partnerki do orgazmu sutkowego.