Wczytuję dane...

Elektrostymulacja erotyczna – co musisz wiedzieć

Elektrostymulacja erotyczna – wszystko, co musisz wiedzieć

Istnieje wiele dróg do osiągnięcia satysfakcji erotycznej. Kiedy jedni skupiają się na bliskości i czułości, inni zgłębiają tajemnice seksu tantrycznego. Pozostali zaś sięgają do rozrywek tabu, poszukując przyjemności w nieco „brudniejszym” świecie zniewolenia, podległości, dominacji i zadawania słodkiego bólu. Tym razem jednak nie chodzi o pejcze czy kajdanki – elektrostymulacja erotyczna wykracza daleko poza typowo kojarzone z BDSM zabawy. Czy wiesz, jak wiele przyjemności może zapewnić pieszczenie prądem? Już teraz przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

Czym jest elektrostymulacja erotyczna?

Najprościej ujmując, to pieszczenie ciała kochanka za pomocą prądu elektrycznego o niskim napięciu. Wykorzystuje się do tego specjalne urządzenia, z których pomocą stymuluje się wrażliwe na dotyk miejsca, czyli najczęściej m.in. sutki, okolice odbytu, pochwy czy żołądź. Delikatne rażenie prądem można prowadzić również w innych obszarach ciała, w tym m.in. na ramionach czy brzuchu. Elektrostymulacja erotyczna nie należy do powszechnych zabaw – na początku, mniej więcej w połowie XX wieku, odkrywali ją głównie studenci medycyny, mający dostęp do specjalnych aparatur, służących m.in. do stymulacji mięśni. Dzisiaj jednak ta forma zabawy staje się coraz bardziej dostępna, a producenci gadżetów erotycznych dostarczają coraz więcej produktów, jakie mogą do tego celu służyć.

Elektrostymulacja – dla kogo?

Warto podkreślić, że elektrostymulacja erotyczna to zabawa, jaka przypadnie do gustu tylko koneserom określonych doznań. Napięcie mięśni, wywoływane przez przepływ prądu, jak i szereg innych wywoływanych w ten sposób doznań, leżą na pograniczu bólu, zaznaczmy – dość specyficznego. To nie jest szczypanie po uderzeniu klepką o pośladki. To utrzymujący się przez określony czas kurcz mięśni, dający wyjątkowe odczucia.

W klasycznym wariancie elektrostymulacja erotyczna wiąże się również z zabawami w uległość i dominację. Specjalna aparatura bowiem obsługiwana jest przez jednego z partnerów i to on decyduje, gdzie i z jaką siłą prąd akurat będzie razić. Tym samym, przynajmniej na ten moment, jedno z Was musi zgodzić się na to, że będzie tą „torturowaną” stroną. Warto więc przemyśleć, czy tego typu rozrywka faktycznie sprawi Wam przyjemność.

Czego potrzebujesz do elektrostymulacji?

Jakie zabawki erotyczne są potrzebne do elektrostymulacji? Dla najbardziej zaawansowanych niezbędne są specjalne aparatury, składające się z konsoli kontrolnej z potencjometrem oraz elektrod i okablowaniem. Podczepia się je pod wybrane punkty ciała, a następnie – przesuwając suwak lub obracając gałkę, posyła się impuls o pożądanej mocy.

Jednak obecnie elektrostymulacja erotyczna stała się znacznie prostsza dzięki producentom gadżetów dla dorosłych. Panie więc mają specjalne dilda i zabawki analne, wykonane np. z aluminium i pozwalające na bezpieczną stymulację prądem pochwy i odbytu. Panowie natomiast mogą sięgnąć po męskie masturbatory, które – oprócz pieszczoty z pomocą specjalnej faktury wewnętrznej, mają na całej długości elektrody lekko rażące prącie prądem. To naprawdę elektryzujące doznania!

Jak się przygotować do elektrostymulacji erotycznej i jakie są przeciwwskazania?

Czego wymaga elektrostymulacja erotyczna? Oprócz gadżetów od renomowanych producentów (to ważne!) to stosownych lubrykantów przewodzących prąd. Należy również dokładnie zapoznać się z instrukcją urządzeń, aby bawić się w pełni bezpiecznie. Trzeba także zdjąć wszelkie metalowe ozdoby i biżuterię. To absolutna podstawa, by w ogóle podejść do tego typu zabaw.

Pamiętaj, że elektrostymulacja erotyczna nie jest dla każdego – nie tylko, jeśli chodzi o upodobania. Zabawy z prądem są przeznaczone wyłącznie dla osób zdrowych! Choroby neurologiczne, a już tym bardziej – kardiologiczne, absolutnie wykluczają tego typu rozrywkę. To nie przelewki – szczególnie jeśli ktoś np. używa rozrusznika serca.

Znajdź odpowiednie gadżety do elektrostymulacji w Szpilkach w sypialni!

Kiedy jednak jesteście zdrowi i oboje zgadzacie się, że potrzebujecie nowych, intensywnych bodźców w sypialni – elektrostymulacja erotyczna może być ciekawym urozmaiceniem Waszego życia seksualnego. Należy jednak pamiętać, aby sięgać po produkty od renomowanych dostawców. Najlepsze i sprawdzone artykuły do elektrostymulacji zaś znajdziesz w Szpilkach w sypialni. Zajrzyj do nas już teraz!