Wczytuję dane...

Jak wprowadzić gadżety erotyczne do sypialni?

Gadżety erotyczne w sypialni

Choć w Polsce świadomość dotycząca potrzeb seksualnych rośnie, niestety – stale można spotkać się z przekonaniem, że dodatkowe urozmaicenia w seksie stanowią udziwnienie. Zupełnie niesłusznie! Przecież np. wibratory czy puchate kajdanki stanowią świetny sposób na to, aby ożywić związek, zmienić zupełnie jakość doznań, jak i cieszyć się bardzo intensywnymi orgazmami. Jeśli i Ty i Twój partner nad tym myślicie, żeby dodać do swoich igraszek coś więcej – ten artykuł jest dla Ciebie! Zachęcamy do lektury.

W Waszym łóżku zapanowała rutyna?

W przypadku singli decyzja o zakupie gadżetu erotycznego jest znacznie prosta. To kwestia przełamania własnych granic pewnego tabu, jakie narosły wobec zabawek dla dorosłych. W przypadku związku – sprawa może się komplikować. Szczególnie gdy seks stał się do bólu powtarzalny, a partner nie widzi (albo o tym nie mówi) w tym niczego złego. Nie oszukujmy się – rutyna i nuda po prostu zabijają namiętność! Gadżety erotyczne natomiast mogą ten stan skutecznie przełamać.

Szczera rozmowa z partnerem

Nim jednak zdecydujecie o zakupie wibratora lub innych zabawek dla par, umów się ze swoją drugą połówką na rozmowę. Najlepiej ustalcie wspólny termin, jasno nakreślając temat, na jaki chcecie dyskutować. Ma to dwa cele:

  • partner sam będzie mógł się do tej chwili przygotować i, być może, czymś pozytywnym Cię zaskoczy,
  • nie poczuje się napadnięty, co, w przypadku tak wrażliwej strefy, mogłoby się skończyć awanturą.

Rozmowa między kochankami powinna być szczera i otwarta. Nie chodzi o krytykowanie drugiej strony, że robi coś źle. Warto porozmawiać o tym, że dobrze by było coś poprawić. Czyli – zamiast wystawiania negatywnej oceny, wspólne poszukiwanie rozwiązania! Wówczas też możesz zaproponować zakup gadżetu erotycznego, który Cię interesuje.

Zacznijcie od czegoś prostszego…

Już po rozmowie? Na pewno na początku nie było łatwo, ale hej! O seksie, szczególnie tym w związku, warto rozmawiać! A skoro przystaliście już na zakup jakiegoś gadżetu erotycznego – zacznijcie od czegoś prostszego, co pomoże Wam określić lepiej preferencje.

Jeśli to miałby być wibrator, polecamy np. B Swish –bdesired Deluxe Curve. Dzięki swojemu unikatowemu kształtowi zapewnia bardzo przyjemne doznania – świetnie nadaje się zarówno do penetracji, masując m.in. punkt G, jak i do stymulacji zewnętrznych części pochwy, w tym łechtaczki. Gdy natomiast myślicie o ostrzejszych zabawach, ale nie wiecie, jak zacząć – gra Sekrety Nocy pomoże przełamać pewne ograniczenia. Dłuższa erekcja i silniejsza stymulacja? To możliwe, jeśli postawi się na wibrujący pierścień erekcyjny, np. Happy Rabbit Stimulating.

Zawsze też warto postawić na początku na takie gadżety jak np.:

i wiele innych.

Warto stworzyć całą kolekcję!

Gdy Wasz pierwszy gadżet już przyjdzie, szybko się przekonacie, jak odmieni on jakość życia erotycznego. Z czasem najpewniej będziecie chcieli sięgać po nowe, gwarantujące zupełnie inne wrażenia z seksu. Nierzadko wtedy pary tworzą całą kolekcję zabawek erotycznych, do czego zachęcamy! Zdecydowanie pomoże to ulepszyć seks, przełamać rutynę i wprowadzić do życia na nowo pikanterię. Wszystkie seksowne akcesoria zaś znajdziesz w naszym sex-shopie. Zajrzyj do niego już dziś!