Wczytuję dane...

Co to jest hiszpańska mucha? Recenzja

Ludzie od zawsze szukali sposobu na zwiększenie popędu seksualnego, jak i możliwości jako kochanków. Wśród Rzymian popularnym afrodyzjakiem był czosnek. Mieszkańcy Europy Środkowej za to chętnie sięgali po różne zioła, w tym m.in. lubczyk, a z kolei starożytni Chińczycy i Hindusi wybierali żeń-szenie oraz wybrane części zwierząt jak np. żółć niedźwiedzia, kły i pazury tygrysa etc.

Jednak tylko jeden afrodyzjak przetrwał jako prawdziwa mikstura miłości do współczesnych czasów – hiszpańska mucha. Czym właściwie ona jest? Jak działa? I czy faktycznie daje oczekiwane rezultaty? O tym przekonasz się, czytając poniższy artykuł. Zachęcamy do lektury!

Hiszpańska mucha – czym jest?

Najprościej mówiąc – to afrodyzjak, czyli substancja zwiększająca wrażliwość na bodźce seksualne, począwszy od wzrokowych po dotykowe. Osoba, która przyjmuje taki preparat, wykazuje znacznie większą podatność na pieszczoty, dzięki czemu jest zdolna przeżywać zbliżenia dużo silniej.

Hiszpańską muchę pierwotnie pozyskiwano z owada o raczej mało wdzięcznej nazwie – pryszczel lekarski. Chrząszcz ten (więc nie mucha), w razie zagrożenia, wydziela substancję, która nazywa się kantarydyną. Ma ona odstraszać potencjalnego napastnika lub wyrządzić szereg nieprzyjemności. Inne właściwości przed wiekami odkryli już podobno Rzymianie, postrzegając ją jako wyjątkowy afrodyzjak. Kantarydyna jednak wymaga odpowiedniej dawki – w przeciwnym razie może skutkować bardzo nieprzyjemnymi dolegliwościami, a w skrajnych przypadkach – nawet śmiercią.

Dzisiaj praktycznie w ogóle nie produkuje się preparatów z pryszczela lekarskiego. Natomiast wytwarza się odpowiednik kantarydyny, który ma podobne właściwości, jeśli chodzi o libido i zwiększenie wrażliwości na dotyk, za to jest dużo bezpieczniejszy w stosowaniu.

Jak działa hiszpańska mucha?

Hiszpańska mucha, taka jak np. Sex Elixir Spanish Fly działa w sposób pobudzający w obrębie bodźców fizycznych. Zasadniczo nie ma większego wpływu na psychikę. Jeśli więc nie dojdzie do żadnej seksualnej stymulacji – podniecenie nie wystąpi. W przypadku zaś, gdy wykorzysta się jej potencjał – otwierają się zupełnie nowe możliwości. Hiszpańska mucha bowiem nie tylko pobudza zakończenia nerwowe znajdujące się na skórze i w miejscach intymnych, ale i poprawia ukrwienie zarówno w drogach rodnych, jak i prąciu. To zaś gwarantuje dużo mocniejsze doznania w czasie zbliżenia, jak i silniejsze nawilżenie pochwy czy mocniejsze erekcje!

Jak natomiast ją stosować? Można np. dodać kilka kropel (bo w takiej formie występuje najczęściej) do drinka. Jeśli więc szykujecie się na pikantny wieczór – wlejcie jej nieco np. do wina czy innego spożywanego trunku i cieszcie się sobą jeszcze intensywniej!

Sięgnij po afrodyzjaki najlepszych producentów!

Hiszpańska mucha obecnie uchodzi za jeden z najefektywniejszych środków na libido. W naszym sklepie znajdziesz jeden z najlepszych produktów, gwarantujący wysokie podniecenie. Współcześnie jednak kupisz też wiele innych afrodyzjaków renomowanych marek, zarówno stworzonych z myślą o nim, jak i o niej. Przejrzyj już teraz dostępny u nas asortyment i wybierz najlepsze suplementy na popęd na rynku!