Wczytuję dane...

Masażer łechtaczki - jaki wybrać i jak używać?

Gadżety erotyczne już na stałe zagościły w wielu sypialniach – w tych wspólnych, ale również w tych samotnych. Po urozmaicenia w postaci gadżetów sięga coraz więcej kobiet i mężczyzn, chcących coraz częściej eksperymentować w łóżku i w efekcie doświadczać jeszcze bardziej intensywnych doznań. Akcesoria erotyczne pomagają nam jednak również w zaspokojeniu znacznie bardziej podstawowych potrzeb, takich jak osiągnięcie orgazmu, z czym wciąż ma problem wiele kobiet. Na szczęście z pomocą przychodzi im masażer łechtaczki - absolutny hit wśród najnowszych zabawkowych trendów w sypialni. To właśnie takie urządzenie przeznaczone do stymulacji tego niezwykle unerwionego organu może sprawić, że doznania seksualne znów staną się dla Ciebie źródłem przyjemności, satysfakcji i niepowtarzalnych przeżyć. Co powinnaś wiedzieć o masażerach łechtaczki? Jak używać tych wielofunkcyjnych gadżetów?

 

Dlaczego stymulacja łechtaczki jest tak istotna?

Orgazm łechtaczkowy nierzadko jest jedynym rodzajem orgazmu, jaki kobietom udaje się osiągnąć zarówno podczas zbliżeń z partnerem, jak i masturbacji. Łechtaczka jest bowiem bardzo mocno unerwiona, posiada znacznie więcej zakończeń nerwowych (ponad 8 tysięcy!) niż penis, jest także bardzo ukrwiona i wrażliwa nawet na delikatny dotyk. Warto zauważyć, że łechtaczka to nie tylko jej część, którą widzimy na zewnątrz, ale tak naprawdę jest ona bardzo rozbudowana – może mieć nawet kilkanaście centymetrów, ponieważ rozgałęzia się w dużej mierze wewnątrz naszego ciała. Co więcej, jest to organ, który służy jedynie do odczuwania przyjemności, nie odgrywa żadnej innej roli w naszym organizmie. Właśnie dlatego nie należy jej pomijać podczas seksualnych uniesień – jej stymulacja to prosty sposób do szybkiego osiągnięcia intensywnego orgazmu, dlatego warto zadbać o nią w szczególności, w czym skutecznie pomoże nam wspomniany wcześniej masażer.

 

Masażer łechtaczki - co warto o nim wiedzieć?

Przede wszystkim warto podkreślić, że takiego gadżetu możesz używać sama, ale z pewnością przyda Ci się on także podczas zbliżeń i zabaw erotycznych z partnerem. W tym drugim przypadku możesz z niego korzystać na wiele sposobów, ponieważ wibratora mini można używać także do stymulacji innych narządów i części ciała, w tym wejścia do pochwy, sutków, a nawet męskiego penisa i jąder – wiele akcesoriów zbudowanych jest w taki sposób, aby były łatwe i przyjemne w użytkowaniu dla obojga kochanków. Co więcej, niektóre modele masażerów łechtaczki sprawdzą się też doskonale do masowania napiętych mięśni, co czyni z nich świetny gadżet relaksacyjny. Wielofunkcyjność takich urządzeń to z pewnością ich ogromna zaleta, która pozwala na idealne dostosowanie się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Masażer łechtaczki - jak używać?

Cichy gadżet erotyczny to wspaniały kompan i towarzysz wielu satysfakcjonujących doznań seksualnych. Aby jednak jeszcze bardziej zintensyfikować odczuwane wibracje, nie zapomnij o stosowaniu masażera wraz z lubrykantem na bazie wody - dzięki temu unikniesz dyskomfortu i podrażnień skóry. Nie zaczynaj od najbardziej intensywnych wibracji, zbyt mocna stymulacja może sprawić, że zrazisz się do tego przedmiotu - większość wibratorów ma tak wiele dostępnych trybów, że bez problemu znajdziesz taki, który sprawi Ci największą rozkosz.

 

Jaki masażer łechtaczki wybrać?

Na rynku znajdziesz wiele różnych modeli masażerów łechtaczki, dlatego aby wybrać ten jeden, który sprawia Ci najwięcej przyjemności i satysfakcji z uniesień seksualnych, warto najpierw przemyśleć, czego właściwie oczekujemy od tego gadżetu. Większość dostępnych stymulatorów łechtaczki to małe urządzenia o estetycznym designie, mają one jednak różne kształty, kolory, wykonane są z różnych materiałów i działają w oparciu o inne metody. Wśród najczęściej wybieranych wariantów znajdziesz z pewnością masażery łechtaczki mini w formie serduszek lub wibrujących jajeczek. Ogromną popularnością cieszą się także soniczne, bezdotykowe akcesoria erotyczne, które wykorzystują technologię fal wywołujących w klitoris drgania. Inne bezdotykowe wersje działają na zasadzie charakterystycznego ssania, ale dostępne są także tzw. króliczki, które stymulują łechtaczkę z zewnątrz, ale także pochwę wewnątrz. Najbardziej polecamy wielofunkcyjne urządzenia typu Satisfyer Endless Love oraz Satisfyer Endless Joy, które są odpowiednie do zabaw erotycznych dla pary oraz w pojedynkę. Wśród popularniejszych gadżetów znajdują się także wibratory typu różdżka oraz masażery łechtaczki na palec.

Bezdotykowy stymulator łechtaczki Satisfyer Pro Penguin

Zdalny stymulator łechtaczki - Satisfyer Love Triangle black + Bluetooth and App

Masażer Nomi Tang - Better than Chocolate 2

Stymulator łechtaczki od Satisfyer Love Breeze - Yellow