Wczytuję dane...

Czym są kulki gejszy i jak je aplikować?

Nie sposób nie zauważyć, że obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się gadżety erotyczne, jakie mają za zadanie znacznie polepszyć oraz rozmaicić życie seksualne. Jednym z popularnych gadżetów, które sprawdzą się zarówno przy samodzielnej masturbacji, jak również przy pieszczotach wspólnych, są kulki gejszy. Pierwotnie stosowały je młode, japońskie dziewczyny, które przygotowywane były do zostania gejszami. Ich celem było, wzmocnienie mięśni pochwy. To właśnie, dzięki nim, mężczyzna miał erekcję, jedynie dzięki kurczeniu oraz rozkurczeniu mięśni pochwy. Czym są kulki gejszy, jak je aplikować, jak z nimi ćwiczyć i jak wybrać te odpowiednie?

Kulki gejszy – czym są?

Ten właśnie gadżet erotyczny, to dwie kulki dopochwowe, które są ze sobą połączone mocnym sznureczkiem. Kulki gejszy, pod wpływem, na przykład chodzenia, doprowadzają do wibrowania, dzięki czemu ich stosowanie wywołuje przyjemność cielesną. Ich używanie jest banalnie proste, zatem nikt nie powinien mieć z tym problemu. Musimy jedynie włożyć je do pochwy i tak skurczać jej mięśnie, żeby kulki z niej nie wyleciały. Zdecydowanie najlepsze ułożenie jest takie, kiedy jedna z kulek przylega do macicy, natomiast drugą przytrzymują mięśnie pochwy.

Joyballs Secret Single

Jak należy aplikować kulki gejszy?

Aplikowanie kulek gejszy, nikomu nie powinno sprawiać kłopotu. Żeby włożyć je do pochwy, najpierw musimy unieść biodra i później rozluźnić mięśnie. Jeżeli kulki zostaną włożone prawidłowo, to ich dolna krawędź, będzie na wysokości nie mniejszej, niż 2 cm. Jeżeli chcemy wyjąć kulki, to musimy po prostu pociągnąć za sznurek. Jest on dosyć rozciągliwy, więc nie musimy się martwić, że się zerwie. Musimy pamiętać, żeby nie używać kulek gejszy, kiedy mamy okres, czy też pochwa jest podrażniona.

Kulki gejszy Nomi-Tang

Kulki gejszy i ćwiczenia z nimi

Zdecydowanie najlepszą formą ćwiczenia z kulkami, będzie po prostu noszenie ich przy wykonywaniu różnych czynności, takich jak spacer, wyjście na zakupy, czy też robienie porządku. Dzięki temu nie musimy przeznaczać czasu dodatkowego na robienie ćwiczeń, a i tak nasze mięśnia będą się wzmacniać. Przy czym, musimy mieć na uwadze, że najpierw treningi powinny trwać maksymalnie piętnaście minut, żeby stopniowo móc przyzwyczaić naszą pochwę do kulek.

Jak odpowiednio wybrać kulki gejszy do ćwiczeń mięśni kegla?

Kulki gejszy, w dzisiejszych czasach stosowane są przez wiele kobiet na całym świecie. Obecnie, kobiety są bardziej świadome swojego ciała, niż jeszcze kilkanaście lat temu, dlatego też chcą sprawić sobie, jak również swojemu partnerowi zintensyfikowane doznania erotyczne. Obecnie, na rynku znajdziemy niezwykle szeroki wybór kulek gejszy. Jednakże, jeżeli decydujemy się na ich zakup, to musimy być bardzo ostrożni i decydować się jedynie na artykuły doskonałej jakości, jakie mają odpowiednie atesty. Wówczas, będziemy mieli pewność, że są one bezpieczne i przyniosą zamierzone rezultaty. Powinny być one wykonane z doskonałej jakości silikonu medycznego, a ich struktura powinna być gładka, bez żadnych nierówności.

Kulki gejszy – jakie wybrać?

Jak działają kulki gejszy? Wpływają na możliwość napięcia mięśni pochwy – podobnie jak hantle na siłowni, a więc nie powinno się zaczynać od najcięższych. Co za tym idzie, ich wybór powinien być dopasowany do Twoich predyspozycji. Początkującym kobietom poleca się sięgnięcie po większe i lżejsze modele, ponieważ łatwiej je utrzymać. Wraz z postępem treningu można je wymienić na mniejsze i cięższe. Na początku ćwiczeń poleca się też wybieranie kulek pojedynczych (mają większą średnicę).

Kulki gejszy – kiedy efekt?

 Żeby efekty pojawiły się stosunkowo szybko, warto przede wszystkim dobrać właściwy produkt i w odpowiedni sposób korzystać z kulek gejszy. Jak używać ich poprawnie? Jak wspomnieliśmy wcześniej, można je zaaplikować do pochwy i zająć się codziennymi czynnościami, jednak niektórzy specjaliści zalecają też wykonywanie kilkuminutowych ćwiczeń. Nie są one trudne. Wystarczy (już z kulkami) położyć się na podłodze z podkurczonymi nogami i wykonywać powolne wymachy do góry (miednicą).

Efekty nie pojawiają się od razu i ciężko ocenić, kiedy będą wyraźnie widoczne – każda kobieta jest inna. Wiąże się to z wieloma sprawami – takimi jak chociażby obecny stan mięśni pochwy, a także ewentualne przebycie ciąży w przeszłości, budowa ciała i wiele więcej. Można jednak założyć, że pierwsze skutki stosowania kulek gejszy możesz odczuć nawet po kilku tygodniach.

Kulki gejszy – jak stosować, żeby nie przesadzić?

 Niewiele mówi się o tym, że w niektórych przypadkach korzystanie z kulek gejszy może nieść ze sobą negatywne skutki – jednak zwykle wynikają one wyłącznie z nieprawidłowego stosowania. Zbyt długie utrzymywanie gadżetu w pochwie może spowodować osłabienie mięśni (przez brak fazy relaksu), co może dać efekty odwrotne do zamierzonych. Z tego powodu nie warto przesadzać z czasem noszenia gadżetu – wtedy będzie on całkowicie bezpieczny. Przypominamy też o stosowaniu lubrykantu, który wpłynie na komfort podczas treningów.