Wczytuję dane...

Wibrator króliczek – jak działa i jak go używać?

Na rynku zabawek erotycznych dla kobiet można się spotkać z wieloma ciekawymi produktami. Niewątpliwie jednymi z bardziej popularnych gadżetów są te wyposażone w silniczek wibracyjny. Spośród nich natomiast na szczególną uwagę zasługuje tzw. wibrator króliczek.

Wibrator króliczek – jak działa?

Wibrator króliczek jest intrygującą zabawką. Zgodnie ze swoją nazwą jest wibratorem, jednak różni się od klasycznych urządzeń jedną, nietypową cechą – został wyposażony w dodatkową i mniejszą wypustkę, która służy do pieszczot łechtaczki w tym samym czasie, kiedy główna część gadżetu znajduje się w pochwie. Dzięki temu stymulacja jest jeszcze bardziej intensywna i dostarcza niesamowitej przyjemności, a przecież o to właśnie chodzi podczas stosowania tego typu zabawek!

Jak używać wibratora króliczka?

Stosowanie tego rodzaju gadżetów jest oczywiście zależne od sterowania, jakie zaprojektował w nim producent. Warto jednak kierować się kilkoma zasadami, dzięki którym zabawa będzie przyjemniejsza i przede wszystkim bezpieczna. Wiele użytkowniczek potwierdza, że korzystanie z zabawek erotycznych jest jeszcze bardziej komfortowe, jeśli stosuje się lubrykant. Trzeba jednak pamiętać, że jeżeli konkretna zabawka została pokryta silikonem, to należy wybierać wyłącznie żele na bazie wody, ponieważ inne specyfiki mogą uszkodzić powłokę urządzenia. Masturbacja, a w zasadzie wszystkie praktyki seksualne, powinny odbywać się w higieniczny sposób, dlatego po zabawie (i najlepiej również przed nią) należy oczyścić zabawkę. Wodoodporne modele można umyć pod bieżącą wodą i użyć odrobiny mydła. W przypadku wibratorów niewodoszczelnych należy skorzystać ze zwilżonej ściereczki (nasączonej wodą i mydłem).

Króliczek wibrator– który model wybrać?

Na rynku można znaleźć wiele tego rodzaju gadżetów, dlatego postanowiliśmy poniżej wymienić kilka sprawdzonych, które na pewno dobrze się sprawdzą w swojej roli i zaserwują Ci masę świetnych doznań.

Marc Dorcel G-Stormer

Ten produkt został stworzony z myślą o kobietach wymagających intensywnej stymulacji. Przede wszystkim gadżet ma bardzo mocny napęd wibracyjny, który oferuje aż 10 unikalnych trybów pracy. To jednak nie wszystko – trzon główny może też wykonywać ruch posuwisty, co zapewnia doznania podobne do penetracji w ramach seksu tradycyjnego. Marc Dorcel G-Stormer został wykonany z wysokiej jakości silikonu bez dodatku ftalanów. Wyposażono go w akumulator, który można naładować dołączonym do opakowania kablem USB.

Marc Dorcel Rabbit Expert G

Ten model również posiada rozdwojony element przypominający króliczka. Wibrator może dzięki temu zapewnić jeszcze mocniejszą stymulację łechtaczki. Do tego ma dwa bardzo mocne, a jednak stosunkowo ciche silniczki, które oferują 10 trybów wibracji. Gadżet jest wodoodporny, dlatego możesz bez obaw zabrać go ze sobą pod prysznic lub do wanny i zamienić pozornie nudne chwile w ekscytujące przeżycia. Ta zabawka erotyczna także została stworzona z silikonu i wyposażono ją w wydajny akumulator ładowany kablem USB.

Nomi Tang Wild Rabbit 2

To urządzenie wyróżnia się wygodnym, okrągłym uchwytem. Dzięki temu wibrator króliczek nie wyślizgnie się z rąk nawet w przypadku użycia sporej ilości lubrykantu. Zabawka także została wykonana z silikonu i wyposażono ją w dwa silniczki. Produkt oferuje 10 trybów wibrowania i kontrolę intensywności za pomocą dotykowego suwaka. Pracuje dość cicho, a przy tym wyróżnia się ciekawym designem. Przez wyprofilowanie korpusu sprawdzi się doskonale w ramach stymulacji punktu G.

LELO Soraya 2

Ten wibrator króliczek jest doceniany przede wszystkim za jakość wykonania – to urządzenie z segmentu premium. Również posiada okrągły uchwyt, natomiast z boku zabawki znajduje się element ozdobny z błyszczącego tworzywa. LELO Soraya 2  to zabawka odporna na działanie wody. Oferuje aż 12 ustawień wibracji. Wibrator został pokryty silikonem medycznym i wyposażono go w akumulator, który zapewni do 4 h ciągłej zabawy.