Wczytuję dane...

Czym są feromony?

Oprócz wyglądu, charakteru i zdolności społecznych, pewną rolę w kontaktach z płcią przeciwna odgrywają substancje chemiczne zwane feromonami. Czym są i jak działają?

Feromony, czyli chemia

Co to są feromony? To substancje chemiczne, które pomagają zwierzętom komunikować się między sobą. Feromony występują również u ludzi i ich niezwykle ciekawą funkcją jest to, że wpływają na pożądanie. Zresztą, zupełnie jak zwierzęta, my ludzie, również komunikujemy się poprzez feromony, choć tak naprawdę nie jesteśmy tego świadomi. Dla przykładu, kobiety podczas owulacji, gdy prawdopodobieństwo zapłodnienia jest największe, dzięki feromonom „przyciągają” mężczyzn silniej, niż w inne dni cyklu miesiączkowego. Oczywiście, nie kierują nami pierwotne instynkty, bo gdyby tak było, kobiety w czasie owulacji nie byłyby w stanie spokojnie wyjść z domu. Niemniej jednak, pobudzanie pożądania przez feromony jest niezaprzeczalnym faktem, opartym o liczne badania naukowe, które prowadzone są już od wielu lat.

Feromony są niczym naturalne perfumy, które działają na poziomie podświadomym i mogą mieć ogromny wpływ na to, jak postrzegają Cię inni ludzie. Potrafią sprawić, że osoby wokół Ciebie stają się bardziej otwarte, przyjazne i bezpośrednie.

Naturalne feromony to jednak nie wszystko. Niewiele osób wie, że można je również kupić w sklepach w formie perfum. Sklep internetowy szpilkiwsypialni.pl oferuje szeroki wybór feromonów damskich i męskich w różnych wariantach zapachowych.

Feromony damskie, czyli słodkie połączenie związków chemicznych

Feromony damskie to przede wszystkim estratetraenol, który jest dość podobny do żeńskich hormonów, czyli estrogenów. Estratetraenol odpowiedzialny jest za pobudzenie odpowiednich obszarów mózgu – regionów świadomości i uwagi. Ten feromon pobudza kobiety i eliminuje zmęczenie. Natomiast w przypadku mężczyzn, świetnie działa jako poprawiacz nastroju. Ponadto, u obu płci zwiększa popęd seksualny, ale tylko w przypadku występowania bodźców erotycznych, takich jak sugestywny dotyk, czy pocałunki. W innych sytuacjach, podczas „zwykłych” interakcji działa raczej jako ułatwienie przy pokonywaniu pierwszych barier w znajomości, pomaga w ulepszaniu stosunków i ułatwia otwarcie się przed sobą nawzajem.

Love&Desire Pheromones for Women 15ml

Love&Desire Pheromones for Women 15ml

Kolejnym damskimi feromonami są kopuliny. Co ciekawe, te związki chemiczne znajdują się w wydzielinie pochwowej. Najwyższy poziom kopulin występuje podczas dni płodnych i tak silnie działa na mężczyzn, że zwiększa produkcję testosteronu nawet o około 150%.

Feromony damskie zostały odkryte później, niż feromony męskie i wciąż zakup syntetycznych feromonów kobiecych jest dużo mniej popularny, niż męskich. Na szczęście statystyki wciąż idą w górę, a na stronie szpilkiwsypialni.pl można odnaleźć szeroki wybór damskich feromonów zarówno tych z domieszką perfum, jak i czystych, skoncentrowanych esencji o niesamowicie silnym działaniu. W asortymencie jest nawet kula do kąpieli

Funbulous z feromonami

Perfumy z feromonami to świetna alternatywa dla zwykłych pachnideł, ponieważ sprawiają, że nie tylko przepięknie pachniesz, ale również, dzięki feromonom, czujesz się o wiele pewniejsza siebie, otwarta, a ludzie chętniej nawiązują z Tobą kontakt, są dużo bardziej przyjacielscy i łatwiej im się do Ciebie przekonać. Natomiast skoncentrowane esencje to świetna opcja dla kobiet, które trzymają się jedynie swoich sprawdzonych perfum i nie planują ich zmieniać, ale jednocześnie chcą wypróbować działanie feromonów.

Będąc przy perfumach i zapachach, warto wiedzieć, że feromony mogą działać jak naturalne perfumy. Zdarza się to jednak dość rzadko. Odpowiedzialny za to jest organ nosowo-lemieszowy, który występuje zaledwie u ok. 20% ludzi na świecie. Organ nosowo-lemieszowy pozwala osobie, która go posiada „odczuwać” feromony zupełnie jak perfumy.

Zakup feromonów damskich to świetny sposób, by nie tylko poprawić swoje życie łóżkowe, ale również społeczne. Wiele kobiet twierdzi, że używanie perfum z feromonami, bądź też samych feromonów pomogło im podczas kontaktów z nowo poznanymi osobami, czy rozmów o pracę. W niesamowity sposób podnoszą one pewność siebie kobiet, które je noszą i poprawiają samopoczucie mężczyzn wokół nich.

Feromony męskie – jak w łatwy sposób zahipnotyzować kobietę? Zapachem!

Feromonów męskich jest o wiele więcej, niż damskich, choć działają w podobny sposób. Wyróżniamy cztery główne męskie feromony, czyli androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon. Choć ich nazwy są dość podobne do siebie, to są między nimi znaczące różnice.

Androstenol powstaje dzięki skórze, a dokładniej przez bakterie, które się na niej znajdują. Co ciekawe, mężczyźni wytwarzają go tylko w okresie dojrzewania, a jego cena za gram na rynku może sięgać ponad czternastu tysięcy złotych. Warto również zaznaczyć, że wbrew pozorom, kobiety również wytwarzają androstenol, przed owulacją. U mężczyzn występuje on głównie w pocie, jednak to kobiety są na niego dużo bardziej wrażliwe. Feromon ten uznawany jest za socjoseksulany feromon męski. Androstenol jest znacznie wyższy u mężczyzn, którzy mają duże powodzenie u kobiet i są typem dominanta, ponieważ dzięki androstenolowi kobiety uważają mężczyzn za dużo bardziej atrakcyjnych. Warto również wspomnieć o tym, że ten feromon podnosi kobiecą płodność. Androstenol działa podobnie na obie płcie podczas rozmowy, jest to tak zwany „łamacz lodów”.

Związek zwany androstenonem jest dość ciekawym feromonem. Znaleźć go można głównie w pocie i ślinie mężczyzn. Niesamowicie interesujący jest fakt, że ten związek chemiczny powoduje, że mężczyźni czują się dużo bardziej męscy i odważni, stają się dominujący zarówno w stosunku do innych mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki androstenonowi ludzie będą postrzegać Cię jako silnego samca alfa, który wie, czego chce i do czego dąży. Zbyt duże ilości tego związku mogą jednak odstraszać, ponieważ podświadomie będą kojarzyć się z agresją. Androstenon to idealny wybór dla mężczyzn, którzy chcą wnieść nieco dzikości do swojej sypialni lub chcą podnieść pewność siebie.

PheroStrong for Men 1ml - Feromony dla mężczyzn

PheroStrong for Men 1ml - Feromony dla mężczyzn

Androsteron działa bardzo pozytywnie na kobiety oraz innych mężczyzn. U panów wzbudza poczucie respektu i szacunku wobec Ciebie. Nie posiada seksualnego przekazu, natomiast bardzo uspokaja i rozluźnia kobiety, sprawia, że czują się bezpiecznie. Androstadienon znajduje się w krwi, pocie i nasieniu. Bardzo silnie działa na kobiety niezależnie od cyklu menstruacyjnego. Bardzo je pobudza, wywołuje niemalże stan euforii, eliminuje zły nastrój, oraz zwiększa podniecenie. Na innych mężczyzn może wpływać negatywnie.

Feromony męskie w sklepie szpilkiwsypialni.pl również występują w wersji z domieszką perfum, jak i same, w formie esencji w kroplach - na przykład Sexual Attraction popularnej marki shs-store. Zakup feromonów zdecydowanie pomoże Ci zbudować pewność siebie i poczuć się, jak tak zwany „samiec alfa”, któremu nic nie stoi na przeszkodzie. Ponadto, feromony męskie świetnie sprawdzą się u osób, które chcą nieco dopieścić swoje życie łóżkowe i efektywnie budować relacje z ludźmi, zarówno te platoniczne, jak i romantyczne. Należy jednak mieć na uwadze to, że niektóre feromony męskie mogą negatywnie wpływać na innych mężczyzn, co zaś może spowodować ochłodzenie relacji i konflikty.

Feromony – jak działają?

Feromony działają na wiele różnych sposób. Jest to bardzo ciekawe, a jednocześnie pozwala nam dobrać dokładnie takie związki chemiczne, które spełnią nasze wymagania dotyczące pożądanych efektów. Są feromony, które bardzo mocno zwiększają pożądanie, silnie wpływają na strefę seksualną, podnoszą libido i doznania. Są również takie, które pomogą nam w zwyczajnych relacjach międzyludzkich, ponieważ sprawią, że będziemy wydawać się ciekawymi, atrakcyjnymi i pewnymi siebie rozmówcami.

Medica Group PheroStrong 15 ml - dla kobiet

Medica Group PheroStrong 15 ml - dla kobiet

Są feromony, które świetnie działają jako środek do łatwiejszego zapoznawania się z nowymi osobami i pomagają naszemu rozmówcy nieco się na nas otworzyć. Oczywiście istnieją również substancje tego typu, które w ogólnie nie wpływają na pociąg seksualny, a jedynie poprawiają nastrój osób dookoła i wyciszają negatywne emocje, takie jak stres, niepokój, czy smutek.

Na stronie szpilkiwsypialni.pl znajdziesz zarówno damskie, jak i męskie feromony. Jak działają, możesz przekonać się, kupując je za niską cenę zarówno w formie perfum, jak i bezzapachowej esencji.