Wczytuję dane...

Masturbator - jaki wybrać?

Zabawki erotyczne dla mężczyzn przybierają różne postacie, jednak zdecydowanie najpopularniejsze z nich mają na celu umożliwienie penetracji. Branża cały czas się rozwija, dlatego na rynku można się spotkać z naprawdę zróżnicowanymi produktami. Postanowiliśmy więc przybliżyć Wam temat takich gadżetów. Jaki masturbator kupić i czym się kierować podczas wyboru?

Masturbator męski – co to jest?

Masturbator dla mężczyzn to gadżet erotyczny, który ma na celu umożliwienie penetracji. Z tego powodu sporo zabawek określa się także mianem sztucznej pochwy. Nowoczesna technologia oraz próby wyróżnienia się przez poszczególnych producentów sprawiają jednak, że obecnie męskie masturbatory mogą pełnić różne funkcje – w każdym przypadku celem jest jak największa przyjemność dla użytkownika.
Co ciekawe, w niektórych przypadkach masturbator jest używany w celu ćwiczenia kondycji seksualnej. Regularny trening pozwala na przykład wydłużyć czas stosunku z partnerką!

Najlepszy masturbator – czyli jaki?

Nie da się jednoznacznie powiedzieć, jaki masturbator jest najlepszy. Jest to związane z faktem, że mężczyźni mają różne preferencje, potrzeby seksualne czy ulubione praktyki. Na szczęście rynek gadżetów erotycznych jest bogaty, a wspominana różnorodność staje się coraz większa. W takim razie jakie są najpopularniejsze masturbatory?

Masturbator dla mężczyzn – najpopularniejsze rodzaje

Na wstępie warto wspomnieć o pierwszych męskich masturbatorach, czyli sztucznych pochwach. Obecnie są to najczęściej gadżety wyposażone w tzw. rękaw masturbacyjny, który może posiadać zmienną fakturę (np. wypustki, prążki) potęgującą przyjemność stymulacji. Zabawki mogą różnić się designem czy rozmiarem, jednak zasada działania w ich przypadku jest stosunkowo prosta.
Niezwykle ciekawymi produktami są także masturbatory-jajka. To niewielkie produkty, które zgodnie ze swoją nazwą przypominają z wyglądu jajko. Można się zastanawiać, jak tak niewielki gadżet może zapewnić tyle przyjemności? Jest to związane z innowacyjnym tworzywem na bazie TPE, które nie tylko jest miłe i delikatne w dotyku, ale także wytrzymałe i bardzo elastyczne. Z tego powodu niewielki męski masturbator-jajko będzie w stanie spełnić oczekiwania mężczyzn z nawet wyjątkowo dużym przyrodzeniem. W większości przypadków modele tego rodzaju są jednorazowe, co jednocześnie wpływa na ich atrakcyjną cenę.
Dzięki nowoczesnej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom dostępne są także masturbatory wyposażone w mechanizm wibrujący, ssący i nie tylko. Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych projektów, dlatego jest w czym wybierać.

Masturbator męski – czym się kierować przy wyborze?

Przede wszystkim dobrze określić swoje preferencje i potrzeby. Bardzo ważnym aspektem jest także jakość wykonania danego gadżetu. Warto wybierać produkty stworzone ze sprawdzonych materiałów, ponieważ wątpliwej jakości zabawki szybko się zniszczą lub mogą powodować podrażnienia.
Jednocześnie przypominamy, że korzystanie z mastubatora wymaga użycia lubrykantu. Zalecamy kupowanie wyłącznie żeli na bazie wody, ponieważ inne preparaty mogą przyczynić się do uszkodzenia zabawki. Należy również pamiętać o odpowiedniej higienie, dlatego po każdym użyciu gadżet powinien zostać oczyszczony (o ile nie jest jednorazowy).

Jaki masturbator kupić? Nasze propozycje

To doskonały przykład masturbatora-jajka. Gadżet jest niewielki i wykonano go z bezpiecznego materiału. Wnętrze posiada niejednorodną fakturę, dzięki czemu stymulacja staje się wyjątkowo przyjemna. To jednak nie wszystko – w środku zabawki znajduje się już lubrykant, dlatego zabawę możesz zacząć od razu po otrzymaniu produktu. Masturbator jest jednorazowy.

Japoński masturbator - Tenga Egg Shiny 1szt

To również propozycja z serii Tenga Egg, jednak w tym przypadku jest to zestaw 6 różnych masturbatorów. Każde jajko jest zróżnicowane i posiada liczne prążki. W tym przypadku również zaaplikowano lubrykant. Niewielki rozmiar gadżetów tego rodzaju sprawia, że będą one świetnym wyborem na podróż – zmieszczą się do plecaka czy walizki, nie wzbudzając przy tym podejrzeń. Nie bez powodu masturbatory-jajka są tak lubiane na całym świecie.

Tenga Egg Thunder - Jajka do masturbacji Grzmot (6 szt.)

Ten gadżet jest natomiast przedstawicielem produktów naszpikowanych nowoczesną technologią. Posiada innowacyjny design, jednak najważniejsze jest jego działanie. Mianowicie masturbator posiada bardzo mocny napęd wibracyjny, na który składają się dwa silniki. Użytkownik może wybrać jeden z 14 programów wibrowania, dlatego na pewno dopasuje pracę urządzenia do swoich preferencji. Warto wspomnieć, że produkt jest ładowany za pomocą kabla USB i ma wodoodporną konstrukcję.

Mocny Masturbator- 2 silniczki Satisfyer Men Vibration

To innowacyjny masturbator, który co prawda nie posiada zasilania, jednak nadal wyróżnia się ciekawymi funkcjami. Podczas zabawy wytwarza się podciśnienie, które wywołuje uczucie ssania. Gadżet można otworzyć dla prostszego utrzymania higieny. W jego wnętrzu znajdują się klasyczne wypustki, oraz twardsze elementy wpływające na intensywność stymulacji.

Tenga Flip Orb Blue Rush