Wczytuję dane...

Pierścień erekcyjny - jak wybrać i jak używać?

Pierścień erekcyjny – jak wybrać i jak używać? Poradnik

Branża erotyczna cały czas się rozwija i nie trudno się temu dziwić. Niemal każdy człowiek dąży do osiągania jak największej przyjemności w sypialni, a stosowanie różnorodnych gadżetów jest nieraz wyjątkowo pomocne. Spośród licznych produktów dla mężczyzn warto przyjrzeć się znanemu już od dawna pierścieniowi erekcyjnemu. Jak używać tego gadżetu, czym jest i na co zwracać uwagę podczas wyboru?

Sfera erotyczna jest ważnym elementem życia większości osób. Warto mieć świadomość, że potrzeby seksualne są niezwykle istotne, dlatego warto zadbać o ich spełnienie, podobnie jak ludzie dbają o regularny sen, właściwe odżywianie etc. Różnego rodzaju zabawki są bardzo pomocne, ponieważ wprowadzają do sypialni urozmaicenie, a przy tym mają wiele zastosowań. Dlaczego jednak to właśnie pierścienie erekcyjne będą dobrym wyborem?

Erekcyjny pierścień – co to jest?

Pierścień erekcyjny to, zgodnie ze swoją nazwą, pierścień zakładany na penisa. Jego zadaniem jest przede wszystkim zmniejszenie przepływu krwi w członku, dlatego umieszcza się go na prąciu w stanie erekcji. Dzięki temu krew wolniej z niego odpływa, co potęguje wzwód. Przy tym gadżet może się przyczynić do opóźnienia wytrysku. Jest to więc odpowiednia propozycja dla mężczyzn, którzy chcą dłużej cieszyć się intensywnym seksem. Jednocześnie zaznaczamy – różnorodność tego rodzaju gadżetów sprawia, że istnieje wiele ich zastosowań oraz sposobów użycia.

Jaki pierścień erekcyjny wybrać?

Na rynku można znaleźć wiele rodzajów pierścieni erekcyjnych. Podstawowe z nich umieszcza się na samym przyrodzeniu lub obejmują one także mosznę – wszystko zależy od wybranego przez Ciebie modelu. Należy jednak pamiętać o wyborze produktu dobrze dopasowanego pod względem rozmiaru.
Ciekawym rozwiązaniem są pierścienie na penisa, które zostały wykonane z elastycznego materiału. Z tego powodu nie ma konieczności zbytniego zastanawiania się nad rozmiarem produktu – dopasuje się on do średnicy przyrodzenia.

Najciekawsze pierścienie erekcyjne posiadają jednak bardzo istotną funkcję dodatkową. Mianowicie coraz większą popularność zyskują modele wyposażone w mechanizm wibracyjny. Nie tylko spełniają one swoją podstawową rolę, ale dodatkowo stymulują. Co więcej, zapewniają przyjemność nie tylko mężczyźnie, ale również jego partnerce. Wypustka wibrująca podczas stosunku znajdować się będzie między partnerami, tym samym przenosząc drżenie nie tylko na penisa, ale także na łechtaczkę kobiety.

Pierścień erekcyjny – jak go używać?

Nie wiesz, jak założyć pierścień erekcyjny? Nie ma w tym nic trudnego. Przede wszystkim warto doprowadzić penisa do stanu erekcji, co może jednocześnie być ciekawą grą wstępną, jeśli zabawka jest wykorzystywana przez parę. Nasuń pierścień na członka wypustką wibrującą do góry – jeśli taki właśnie gadżet posiadasz. W przypadku trudności z zakładaniem warto skorzystać z lubrykantu. Wybieraj żele na bazie wody, ponieważ są nieszkodliwe dla wszystkich zabawek erotycznych dostępnych na rynku.

Jaki pierścień erotyczny kupić?

To bardzo prosty, a zarazem wyjątkowo skuteczny w swojej roli pierścień erekcyjny. Został wykonany z silikonu bez dodatku ftalanów. Stymulacja zapewniona jest przez niewielki wibrator umieszczony w górnej części zabawki. Co ciekawe, wnętrze obręczy wyposażono w wypustki, dzięki czemu stosowanie produktu może być jeszcze przyjemniejsze. Zabawka oferuje 4 tryby pracy.

Pierścień erekcyjny - The Screaming O PrimO Line Tux Black

Ten model wyróżnia się estetyką wykonania. Jego krawędzie zostały zaokrąglone dla wygodniejszego użytku. Co więcej, podwyższona klasa wodoszczelności umożliwia stosowanie pierścienia pod prysznicem. Silnik pracuje cicho i jest sterowany za pomocą jednego przycisku, dlatego na pewno nie sprawi problemów. Również wykonano go z silikonu. Warto wspomnieć, że marka OVO niejednokrotnie była doceniana za design oraz działanie swoich produktów, dlatego jest pewnym wyborem.

Pierścień erekcyjny wibrujący - Ovo B8 Vibrating Ring Lilac

Ten pierścień erekcyjny jest niewielki, jednak wcale nie oznacza to mniejszej mocy. Co więcej, obręcz jest elastyczna, dlatego dopasuje się do każdego rozmiaru członka. Intensywny napęd wibracyjny stanowi umieszczony w gadżecie wibrator typu bullet. W każdej chwili można go wyjąć i używać osobno! Z przodu części wibrującej gadżet posiada wypustki, które spotęgują stymulację łechtaczki Twojej partnerki. Z tego powodu jest to model wskazany do użytku przez pary. Pierścień erekcyjny wykonano z silikonu.

Wibrujący pierścień na penisa - Fifty Shades of Grey Vibrating Cock Ring

Pierścień erekcyjny FeelzToys wyróżnia się ciekawym designem, a także sporym rozmiarem części stymulującej. Co więcej, zabawka nie wymaga użycia baterii, ponieważ wyposażono ją w akumulator ładowany kablem USB. Pełne naładowanie umożliwia zabawę trwającą 2 godziny. Do tego mocny napęd oferuje 3 prędkości oraz 7 unikalnych trybów pracy. Ze względu na szczelną konstrukcję, gadżet można zabrać pod prysznic. Także wykonano go z bezpiecznego i miękkiego silikonu.

Pierścień na penisa - FeelzToys Thor Cockring Black