Wczytuję dane...
Model: 4002502
Wysyłka od: 11.30 PLN

Ekstremalne doznania-LibiGel 100 ml

Dzięki LibiGel pozbędziesz się nie tylko problemu z życiem intymnym, ale poprawią się też Twoje relacje z partnerem. Będziecie mogli oboje raz na zawsze pożegnać się z mało satysfakcjonującym sexem! Brak pomysłów w sypialni? Sięgnij po LibiGel i zapomnij o problemach nieudanego życia seksualnego!

Unikalna formuła Libigelu™:

W celu maksymalnego podniecenia i odprężenia w żelu LibiGel zastosowano aż 2 składniki aktywne poprawiające libido:

 L-argininę oraz żeń- szeń.

Działanie Libigelu™:

Podczas tworzenia Libigel zadbano o wszystkie szczegóły, skonstruowany jest w ten sposób aby można go było używać również podczas stosunku jako lubrykantu, nie powoduje on jednak działania na męskie strefy intymne, wszystko po to by nie przyspieszać ejakulacji u mężczyzn. Jest też w pełni bezpieczny, hipoalergiczny i zapewnia idealną pielęgnację sfer intymnych.

LibiGel przeznaczony jest również do używania go razem z akcesoriami erotycznymi, jego właściwości rozgrzewające sprawiają, że doznania są jeszcze większe..

HACCP I ISO 22000

Libigel to produkt najwyższej jakości. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Libigel jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia, nie wywołuje alergii, nie pozostawia plam.

 

 

window.addEvent('load', function() { add_cart_event(); });