Wczytuję dane...
Model: 5516001
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: lelo (se)

Wibrator Luna Smart Bead

Poznaj wibrator idealny – LELO Luna Smart Bead, który dopasowuje się do Twoich potrzeb i możliwości. To wyjątkowe urządzenie sprawi, że każdy orgazm będzie intensywny. Jednocześnie jest na tyle dyskretny, że możesz go nosić ze sobą wszędzie. Chcesz dowiedzieć się, czemu warto wybrać ten produkt? Zapoznaj się z nim bliżej!

Luna Smart Bead dopasowuje się do Ciebie!

Producent LELO Luna Smart Bead dokonał wielkiej rzeczy. Pragnąc zapewnić kobietom gadżet, który dostosowuje się do ich indywidualnych potrzeb, stworzył akcesorium wyposażone w czujnik dotyku, reagujący na ściśnięcia. W efekcie więc, kiedy zabawka ta znajduje się w Tobie, ocenia to, jak wygląda Twój orgazm i dochodzenie do niego. Zaawansowane rozwiązania, jakie zastosował producent, sprawiły, że LELO Luna Smart samodzielnie dobiera program, jaki doprowadzi Cię do Twojego wielkiego „O”! Nie zmienia to faktu, że wciąż masz nad nim kontrolę – do wyboru jest 5 różnych programów, pozwalających zgłębiać przyjemność na różne sposoby.

Artykuł ten stanowi połączenie dwóch wyjątkowych gadżetów erotycznych. LELO Luna Smart Bead to jednocześnie wibrator oraz pełni funkcję kulek gejszy. Tym samym niesie wiele przyjemności, ale i umożliwia skuteczny trening mięśni Kegla. Dzięki temu stajesz się bardziej świadoma swojej kobiecości, a orgazmy – zyskują na intensywności i długości. Brzmi intrygująco? A to nie wszystko, co zyskujesz dzięki LELO Luna Smart! Wzmacniając mięśnie dna miednicy, możesz uchronić się też przed wieloma kłopotami z układem moczowo-płciowym. Jak więc widzisz – produkt ten to nie tylko mnóstwo przyjemności, ale i korzyści.

LELO Luna Smart – sprawdź go już teraz!

Co jeszcze wyróżnia LELO Luna Smart? To z pewnością oryginalny, przyciągający uwagę design. Szwedzki producent zadbał o to, aby jego produkt był również w pełni bezpieczny w użytkowaniu, dlatego został obleczony silikonem medycznym, a pozostałe elementy wykonano z neutralnego dla ciała tworzywa ABS. Ponadto jest niesamowicie łatwy w obsłudze – ma tylko jeden przycisk, którym płynnie możesz zmieniać programy. Zainteresowana? Sprawdź LELO Luna Smart już teraz!

 

Parametry techniczne:

materiały: Silikon / ABS
rozmiar: 31 x 34 x 82 mm
waga: 50 g
zasilanie: 1 x bateria AAA
tryb czuwania: 30 dni
częstotliwość: 200 Hz
głośność: <50 dB
interface: 1 przycisk

Polecamy