Wczytuję dane...
Model: 5202004
Producent: JoyDivision (GE)

JoyDivision Joyballs Single (fiolet) - kulka gejszy

Joyballs Single to pojedyncza kulka gejszy na sznureczku od JoyDivision. Wykonane zostały z materiału Silikomed, który jest gładki i przyjemny w dotyku, dzięki czemu ich aplikacja jest wyjątkowo łatwa i komfortowa. Kulka dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Podczas użytkowania polecamy wykorzystywanie wyłącznie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne mogą spowodować uszkodzenie materiału. Dobrym wyborem będzie żel AQUAglide lub BIOglide od JoyDivision.

 

Kulki gejszy to nie tylko gadżet erotyczny, którego przeznaczeniem jest sprawianie przyjemności. Mimo, że ich noszenie powoduje delikatną stymulację i jest przyjemne, kulki te służą przede wszystkim ćwiczeniu mięśni Kegla, znajdujących się na dnie miednicy. Dlaczego jest to takie istotne? Ponieważ trening tych mięśni poprawia ich elastyczność i ukrwienie, co daje same korzyści dla zdrowia i komfortu życia kobiety. Wiąże się to z silniejszymi doznaniami podczas stosunku, co docenią zarówno kobiety, jak i partnerzy.

 

Jak działają kulki gejszy?

To bardzo proste! Każda kulka ma w sobie mały ciężarek, który zmienia swoje położenie wraz z ruchami kobiety, chcąc się wydostać. Utrzymanie kulek wewnątrz zmusza mięśnie do pracy. Kulki gejszy polecają ginekologowie, położne i seksuolodzy na całym świecie. Szczególnie polecane są Paniom rodzącym drogą naturalną – silne mięśnie Kegla ułatwią przejście przez poród, natomiast noszenie kulek po porodzie znacznie przyspieszy zwężenie mięśni i ich powrót do normalnego stanu.

 

Parametry techniczne:

  • kolor: fioletowy
  • średnica: 3,5 cm
  • waga: 42 g

Produkt pokryty jest wysokiej jakości tworzywem Silikomed®. Materiał ten został przebadany dermatologiczne i kliniczne.                                                                                                                                                                                                              

Wyprodukowano w Niemczech.

Zalecamy:

Do tego produktu zalecane są wyłącznie lubrykanty na bazie wody.

Pielęgnacja:

Dokładnie umyć letnią wodą z delikatnym mydłem, spłukać i pozostawić do wyschnięcia. Zalecane jest użycie środka czyszczącego  przeznaczonego do zabawek erotycznych, dla maksymalnej higieny i uniknięcia infekcji.

Porada:

Zabawki erotyczne są świetnym dodatkiem w sypialni. Jednak aby zabawa była przyjemna warto stosować właściwie przeznaczone do tego lubrykanty, które zapewniają odpowiednie nawilżenie. Pamiętaj o higienie! Właściwa pielęgnacja urządzenia za pomocą odpowiednich środków przedłuży żywotność urządzenia, by cieszyć się nim jak najdłużej.

 

Więcej o pielęgnacji znajdziesz tutaj.

Polecamy