Wczytuję dane...

Boss Series V-Vibe Purple - wibrujące jajeczko dla par sterowane bezprzewodowym pilotem

Super ekskluzywny stymulator dla par, który dopasowuje się do Waszych unikalnych kształtów, czyniąc seks komfortowym i ekscytującym. Wibrator dostarcza jednoczesną stymulację łechtaczki oraz punktu G.
Partnerka umieszcza wibrator w pochwie w taki sposób, by jedna część znajdowała się wewnątrz (stymulacja punktu G), a druga na zewnątrz (stymulacja łechtaczki). V-vibe może być wykorzystywany podczas stosunku z partnerem, który także będzie odczuwał przyjemne wibracje w trakcie seksu. Rodzaj wibracji, jak i ich intensywność mogą być regulowane przy pomocy bezprzewodowego pilota.

Charakteryzuje się nieprawdopodobnie dużą siłą wibracji, przy jednocześnie bardzo cichej pracy silnika, najnowszej technologii. Może być sterowany bezpośrednio za pomocą jednego przycisku lub przy użyciu pilota bezprzewodowego (zasięg 12 metrów). Posiada 7 ekscytujących trybów wibracji, pulsacji i eskalacji. Ultra jedwabisty silikon pieści swoim dotykiem. Ledowe podświetlanie, ładowany za pomocą kabla USB (w zestawie).

Specyfikacja:

  • Materiał: Silikon medyczny, ultra jedwabisty, bezpieczny dla ciała
  • Rodzaj Baterii: Akumulator - kabel USB w zestawie
  • Wodoodporny: Tak
  • Wibracje: 7 funkcji
  • Sterowanie pilotem: Tak, bezprzewodowy pilot
  • Mmultispeed: Tak
  • Cicha praca silnika
  • Kolor: fioletowy

Zalecamy:

Do tego produktu zalecane są wyłącznie lubrykanty na bazie wody.

Pielęgnacja:

Dokładnie umyć letnią wodą z delikatnym mydłem, spłukać i pozostawić do wyschnięcia. Zalecane jest użycie środka czyszczącego  przeznaczonego do zabawek erotycznych, dla maksymalnej higieny i uniknięcia infekcji.

Porada:

Zabawki erotyczne są świetnym dodatkiem w sypialni. Jednak aby zabawa była przyjemna warto stosować właściwie przeznaczone do tego lubrykanty, które zapewniają odpowiednie nawilżenie. Pamiętaj o higienie! Właściwa pielęgnacja urządzenia za pomocą odpowiednich środków przedłuży żywotność urządzenia, by cieszyć się nim jak najdłużej.

 

Więcej o pielęgnacji znajdziesz tutaj.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...