Wczytuję dane...

Zaciski, klamry i przyssawki do sutków

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Gra pomiędzy partnerami jest szczególnym rodzajem spektaklu – niezwykle intensywnym i ekscytującym. Ma na celu wywołanie pożądania i jego eskalację. Tutaj nie ma gotowego scenariusza – wszystko odbywa się spontanicznie. W klasycznej wersji kobiety stają się niedostępne i pozornie niezainteresowane. W ten sposób pobudzają mężczyzn do pełnego zaprezentowania swoich zalet. Role mogą jednak ulec odwróceniu, kiedy to partnerka jest stroną aktywną i dominującą. Ty też cenisz sobie mocne wrażenia i zniewalające doznania? Z pewnością zainteresują Cię akcesoria BDSM dostępne w naszej ofercie. Zaciski, klamry i przyssawki przyjemnie stymulują sutki i często są dopełnieniem gry wstępnej lub urozmaiceniem pieszczot pomiędzy kochankami.

  Zaciski, klamry i przyssawki do sutków

  Sutki są wyjątkowo wrażliwe na dotyk – to jedna z najbardziej podniecających stref erogennych, czyli miejsc na ciele wyposażonych w wiele zakończeń nerwowych. Nie możesz ich pominąć podczas gry wstępnej. Odpowiednia stymulacja daje niezapomniane doznania. Metalowe zaciski pokryte miękką gumą sprawdzą się zarówno w przypadku osób dopiero eksperymentujących w łóżku, jak i zaprawionych entuzjastów ostrzejszych zabaw. Elegancki łańcuszek łączy oba sutki, zapewniając rozkosz przy każdym ruchu. Jak podkręcić atmosferę w sypialni? Nasze gadżety rozgrzeją Was do czerwoności.

  Klamry i przyssawki do sutków są chętnie używane przez miłośników BDSM. Wiele modeli pozwala regulować moc zacisku, dzięki czemu kochankowie sami decydują, czy gadżet ma delikatnie pieścić, czy nawet sprawiać lekki ból.

  Akcesoria BDSM – Twoja szansa na nowe doznania!

  Seksowne zaciski na sutki rozpalają wyobraźnię już na samym wstępie gorącego wieczoru. Różnorodność wzorów umożliwia wybranie idealnej ozdoby erotycznej na każdą okazję. Złoty łańcuch, subtelne dzwoneczki, a nawet eleganckie perły - trafiamy w każdy gust. Pieszczoty wrażliwej strefy piersi pobudzają zmysły i zachęcają do kontynuowania miłosnej gry. Należy pamiętać, że stosowanie wszelkich akcesoriów i zabawek erotycznych powinno być przede wszystkim bezpieczne.