Wczytuję dane...
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Lovense (US)

Kup cały komplet !

Lovense Calor - Masturbator z funkcją grzania , sterowany smartfonem

Nowy, kompaktowy masturbator dla mężczyzn kultowej marki Lovense – CALOR!

            

Calor to najnowszy produkt od Lovense - marki, która zasłynęła gadżetami sterowanymi za pomocą aplikacji. Tak jest i w przypadku Calor, którym można sterować na odległość przy użyciu darmowej aplikacji Lovense Remote. Co więcej, Calor można połączyć z zabawkami Max/Max 2/Nora lub innym Calor przez co druga osoba może reagować na ruch naszej zabawki. Seks na odległość jeszcze nigdy nie był tak ekscytujący!

       

To co wyróżnia nowy masturbator od Lovense to funkcja grzania, która niesamowicie uprzyjemni zabawę i wprowadzi nutkę realistycznych odczuć podczas użytkowania. Dodatkowo gadżet ten posiada możliwość kontroli głębokości, co oznacza, że jest odpowiedni dla większości mężczyzn niezależnie od wielkości penisa. Ponad to im głębiej penis jest wkładany tym intensywniejsze są wibracje! Kolejną zaletą Calor jest możliwość ściskania – dzięki temu masturbator odpowiedni jest dla większość rozmiarów, i sprawdzi się doskonale przy stymulacji każdego z nich.
Kompaktowy rozmiar Calor sprawia, że jest idealnym towarzyszem podróży. Wykonany z bezpiecznych materiałów zapewni komfort i niesamowitą przyjemność podczas zabawy.

       

Specyfikacja:

  • Materiały: bezpieczny dla ciała silikon/plastik ABS
  • Waga: 345g
  • Ładowanie: 90 minut
  • Czas użytkowania: do 130 minut
  • Tryb czuwania: do 120 godzin
  • Wodoodporność: IPX7 - głębokość do 1 metra przez 30 minut

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...