Wczytuję dane...

Lovense Lush 3 wibrujące różowe jajeczko sterowane smartfonem

Lush 3 to nowa odsłona hitu firmy Lovense. Wibrujące jajeczko, dostarczające niezapomnianych wrażeń poprzez intensywne oddziaływanie na punkt G, nie bez powodu stało się bestsellerem. W swojej najnowszej wersji ten z pozoru niewinny różowy gadżet otrzymuje jeszcze bardziej podniecające rodzaje wibracji, odświeżony kształt poprawiający przyleganie i przeprojektowaną antenę, która gwarantuje znakomitą łączność z popularnymi urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak telefony komórkowe czy smartwatche. Zrób sobie przyjemność z kultowym już urządzeniem od Lovesense. Poznaj bliżej Lush 3!

Lovense Lush 3, czyli nowa odsłona wibrującego jajeczka

Jeśli jakiś gadżet erotyczny otrzymuje nową wersję, możesz mieć pewność, że warto się nim zainteresować. Ogromna popularność różowych jajeczek z serii Lush skłoniła firmę Lovense do stworzenia trzeciej już generacji tej unikalnej zabawki. Wibrujące jajeczka sterowane przy pomocy popularnych urządzeń mobilnych okazały się wielkim przebojem w świecie zabawek erotycznych. Jajeczka Lush to innowacyjne wibratory wewnętrzne wykonane z najwyższej jakości silikonu medycznego pozbawionego ftalanów. Ich unikalny kształt ułatwia aplikację i późniejsze wyjmowanie, a anteny, w jakie wyposażone są jajeczka Lush, umożliwia sterowanie nimi nawet na większą odległość. W efekcie różowe jajeczka świetnie sprawdzają się zarówno podczas zabawy w pojedynkę, jak i w czasie gorących sesji z partnerem/partnerką, również w wersji online. W nowej wersji Lush 3 ten fenomenalny produkt ma do zaoferowania jeszcze więcej!

Odświeżony kształt, przeprojektowana antena i wiele, wiele więcej

Firma Lovense poświęca wibrującym jajeczkom Lush wiele uwagi. W efekcie trzecia wersja produktu, którą z dumą prezentujemy naszym klientkom i klientom, to znacząco udoskonalona wersja jego poprzednich i tak już bardzo dopracowanych inkarnacji. Odświeżony kształt sprawia, że jajeczko Lush3 jest jeszcze bardziej komfortowe w użytkowaniu, zawsze pozostając na swoim miejscu. Łączność z aplikacją sterującą poprawia udoskonalona antena, a dzięki nowoczesnej, magnetycznej ładowarce ładowanie Lush3 jest jeszcze wygodniejsze. Jeśli chcesz, możesz sterować jajeczkiem manualnie, korzystając z kilku elektryzujących rodzajów wibracji. Lush3 pozwala tworzyć własne wzory wibracji i udostępniać je innym. Jajeczko jest wodoodporne, dzięki czemu możesz bezproblemowo zabrać je ze sobą do wanny zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę, a po skończonej zabawie bezpiecznie je umyć. Warto się nim zainteresować!

Podobnie jak poprzednie wydania, Lush 3 jest wodoodporny, wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu i niesamowicie dyskretny!                                                                                                                   

   

                                                      

Pielęgnacja:

Po skończonej zabawie wyczyśćcie swoje jajeczko Lush 3 za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie zdezynfekujcie je za pomocą preparatów przeznaczonych specjalnie do tego celu.

Specyfikacja:

  • Materiały: bezpieczny dla ciała silikon
  • Waga: 69,9 g
  • Bateria: akumulator litowo-jonowy
  • Czas użytkowania:
  • Na poziomie pierwszym: do 290 min
  • Poziom drugi: do 190 min
  • Poziom trzeci: do 160 min
  • Gotowość: do 120 godzin
  • Wodoodporność IPX7

 Zestaw zawiera :

(1) Wibrator zdalnego sterowania Bluetooth

(1) kabel USB do ładowania

(1) Instrukcja obsługi

(1) Podręcznik szybkiej obsługi

(1) Torba do przechowywania

Wskazówka:

Gadżety erotyczne są idealnym dodatkiem w sypialni. Warto pamiętać by przy stosowaniu wibratorów używać dedykowanych środków nawilżających, by w pełni czerpać przyjemność z zabawy.

Nie zapomnij o właściwej pielęgnacji! Czyść swoje zabawki erotyczne za pomocą odpowiednich preparatów. Dzięki temu twój wibrator posłuży ci znacznie dłużej.                                         

                                                                                                                                                                                                                                                           

Więcej o pielęgnacji znajdziesz tutaj.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...