Wczytuję dane...

Żele intymne

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Żele intymne w niskiej cenie

  Podstawą udanego stosunku jest odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych, dlatego dostępne online żele intymne w sklepie internetowym Szpilki w sypialni dla wielu par stanowią must-have. Jednak to nie jedyne właściwości tych produktów. Dzięki nim uzyska się również szereg doznań, jakie odmienią oblicze seksu. Ciekawi Cię, jakie produkty możesz jeszcze u nas znaleźć? Już teraz poznaj bliżej naszą ofertę, obejmującą najlepsze dostępne na rynku żele intymne online!

  Właściwa lubrykacja – bez niej nie ma zabawy

  Ludzki organizm naturalnie wytwarza lubrykant w miejscach intymnych. U mężczyzn występuje on w zdecydowanie mniejszej ilości i nazywa się go preejakulatem. Kobiecy organizm natomiast produkuje go w takiej ilości, by zapewnić obojgu partnerów odpowiedni komfort podczas stosunku. Śluz wytwarzany w pochwie ma zasadniczo kilka zadań. Nie tylko wpływa na poślizg, ale i np. pomaga lub utrudnia zapłodnienie, co zależy od momentu cyklu menstruacyjnego.

  W przypadku jednak dużego stresu, przemęczenia, a nawet niewłaściwej diety czy sięgania po pewne używki naturalna lubrykacja może być utrudniona. M.in. właśnie w takich chwilach warto sięgnąć po sprawdzone żele intymne online. Z drugiej strony, gdy jesteście zwolennikami miłości greckiej – odpowiedni środek nawilżający stanowi niezbędny element zabawy. Odbyt bowiem, w przeciwieństwie do pochwy, nie ma zdolności naturalnej lubrykacji. Wobec tego konieczne jest zastosowanie odpowiednich środków, zapewniających nawilżenie i poślizg. Warto dodać, że także zabawa z gadżetami erotycznymi powinna odbywać się przy użyciu takich preparatów.

  Obszerny wybór różnych żeli intymnych online

  W ofercie Szpilek w sypialni znajdziesz wiele odmiennych produktów najróżniejszych producentów. Mamy w sprzedaży absolutnie neutralne środki, m.in. na bazie wody. Charakteryzują się one dobrym nawilżeniem, ale i gwarantują bezpieczeństwo używania przez osoby wrażliwe lub alergików. Żele intymne na bazie wody są również bezpieczne w stosowaniu ze wszystkimi gadżetami erotycznymi.

  Gdy zaś potrzebne jest maksimum wydajności i najlepszy poślizg – proponowane online żele intymne na bazie silikonu z pewnością spiszą się znakomicie. Najczęściej wykorzystuje się je m.in. przy stosunkach analnych, gdyż zapewniają długie nawilżenie. Nie należy ich jednak używać z gadżetami powleczonymi silikonem medycznym, gdyż mogą je uszkodzić.

  Skorzystaj z szerokiej oferty żelów intymnych!

  W katalogu produktów znajdziesz też online żele intymne o różnych właściwościach. Smakowe – idealne dla tych, którzy dopiero chcą się przemóc w seksie oralnym, zapachowe, ale i chłodzące lub rozgrzewające. Doskonale znamy nasze produkty – pochodzą one od renomowanych producentów gadżetów erotycznych i innych akcesoriów seksualnych. Są one dostępne w tubkach lub butelkach z wygodnym dozownikiem, co pozwala nabrać dokładnie tyle lubrykantu, ile będzie Wam potrzebne.

  W Szpilkach w sypialni zadbaliśmy o to, aby każdy Klient mógł znaleźć taki produkt, jaki go interesuje. Nie inaczej jest z żelami intymnymi. Obszerny asortyment to gwarancja, że odnajdziesz tu taki preparat, który zapewni Tobie i bliskiej Ci osobie doznania, jakich jesteście spragnieni.