Wczytuję dane...
Model: 5519001
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Wibrator LELO Sona 2 Cerise

Poznaj zupełnie nowy wymiar przyjemności dzięki LELO SONA 2 Cerise. Ten niezwykły gadżet zapewni Ci mnóstwo intensywnych, a jednocześnie głębokich doznań, jakie poprowadzą Cię wprost na szczyt. Soniczny wibrator LELO SONA 2 to zaawansowany masażer łechtaczki, wykorzystujący unikalną technologię, której do tej pory nie użył żaden inny producent. Chcesz przekonać się, co może Ci zagwarantować LELO SONA? Poznaj bliżej jego właściwości!

Unikalny silikon, który drży wraz z Tobą

Marka LELO od lat zaskakuje wieloma ciekawymi innowacjami, mającymi za zadanie uprzyjemnić każdą intymną chwilę. Nie inaczej wygląda to w przypadku prezentowanego urządzenia. Wibrator LELO SONA 2 to bezdotykowy stymulator łechtaczki. Co to oznacza? Że nie dotyka on bezpośrednio tego organu, a otacza go. Oddziaływanie na żołądź i pozostałe okolice tej wyjątkowej części Twojego ciała odbywa się za pomocą fal dźwiękowych. Tym samym nie jest to typowy wibrator, choć Ty poczujesz wewnątrz swojego ciała przyjemne drżenie.

Klucz leży w wykorzystaniu fal sonicznych oraz zastosowaniu specjalnego, bezpiecznego dla ciała silikonu. Nakładka z nieco szerszym i głębszym otworem okala żołądź łechtaczki, dzięki czemu wyzwalana przez gadżet energia trafia dokładnie tam, gdzie powinna. Ale to nie wszystko! Tajemnica tkwi również w rodzaju zastosowanej silikonowej powłoki. Oprócz tego, że zagłębienie skutecznie skupia fale dźwiękowe na Twoim „guziczku”, to silikon, z którego zostało ono wykonane, pochłania je i przekazuje dalej, w głąb ciała.

Co to oznacza? Że wibratory LELO, bez mechanicznego drżenia, docierają jeszcze głębiej i intensywniej do wnętrza Twojej pochwy, stymulując większą powierzchnię łechtaczki. SonoFlow, bo tak producent nazwał ten silikon, to wielka innowacja w świecie gadżetów erotycznych. Właśnie dlatego LELO SONA stanowi tak atrakcyjny wybór!

Jak to dokładnie działa?

Generowane przez soniczne wibratory LELO fale dźwiękowe skupiają się przede wszystkim na łechtaczce. To w tym miejscu odczuwasz najsilniejsze bodźce. Jednak, jak dowodzi fizyka, fale mają tendencję do odbijania się. Dzięki szczelnemu otuleniu żołędzi łechtaczki trafiają one z powrotem na silikonową powłokę. Ta zaś przekazuje ich energię w okolicach „wisienki”, co sprawia, że fale soniczne przebijają się w głąb Twojego ciała. To daje dużo łagodniejszą, ale wciąż niesamowitą stymulację, gwarantującą intensywne orgazmy.

Jak to możliwe, że bezkontaktowa stymulacja zapewnia tak dużą rozkosz? Odpowiednia częstotliwość fal dźwiękowych sprawia, że materia drży. Sama z pewnością wielokrotnie to obserwowałaś w wielu innych sytuacjach. Fale soniczne, jakie generuje prezentowany artykuł, są dostosowane do tego, by wprawić w drżenie ludzkie ciało, a kształt idealnie pasuje do łechtaczki. Dzięki temu, że główny element gadżetu otacza ją z każdej strony, pieszczota z jego użyciem staje się wyjątkowo przyjemna. Dość przypomnieć, że organ, jakim jest łechtaczka, stanowi jeden z najwrażliwszych punktów na ciele kobiety i to on w dużej mierze odpowiada za orgazmy.

Postaw na luksusowy gadżet dla dorosłych!

Wszystkie wibratory LELO są wyjątkowe. Ale SONA 2 wykraczają poza pojęcie zwykłego gadżetu erotycznego. Zamiast mechanicznej stymulacji, wykorzystują energię fal dźwiękowych, dzięki czemu pieszczota jest wprost doskonała – bez niedosytu i bez przesady. Jednolita powłoka sprawia, że akcesorium to możesz bezpiecznie zabrać ze sobą również do wanny lub pod prysznic. Sam silikon, dzięki klasie medycznej, pozostaje całkowicie bezpieczny dla Twojego zdrowia.

Szukasz zabawki idealnej? Wybierz wibrator LELO SONA 2! Zapewni Ci on wiele godzin rozkoszy.

DANE TECHNICZNE:

Materiał: tworzywo ABS / Silikon
Wymiary: 99 x 87 x 56 mm
Waga: 116 g
Bateria: akumulator Li-Ion 530 mAh 3.7V
Ładowanie: 2 h przy 5,0 V, 400 mA
Czas użytkowania: do 1 godziny
Tryb gotowości: do 90 dni
Częstotliwość: 120Hz
Maksymalny poziom głośności: 50dB
Interfejs: 3 przyciski, 12 trybów
Szerokość otworu: 23 mm
Wodoodporny

W zestawie:

-SONA™ 2
-Przewód ładujący USB
-Satynowa sakiewka do przechowywania
-Karta rejestracyjna gwarancji
-
Szczegółowa instrukcja obsługi

window.addEvent('load', function() { add_cart_event(); });